“Yaşam Akademisi” Kozyatağı Kültür Merkezi’nde!

Yaşamın akışını değiştirebilmek; sevgi, bolluk ve doyum içinde yaşamak sizin de hakkınız… Yaşam Akademisi, bu amaç doğrultusunda bireylere rehberlik etmek, karşımıza çıkanları fark ederek yaşamımızı daha kolay sürdürmemiz için Kozyatağı Kültür Merkezi işbirliği ile Mart ayında çalışmalarına başladı.

“Özgüven-Özdeğer-Özsaygı” semineriyle başlayan ve “Kadın-Erkek İlişkileri” konuları ile devam eden Yaşam Akademisi programında, 15 Mayıs Çarşamba günü “Davetsiz Enerjiler” ve 10 Haziran Salı günü “Kendin Olmak” konulu eğitimler gerçekleştirilecek.

15 Mayıs Çarşamba saat 11.00 / DAVETSİZ ENERJİLER:

Açıklanamayan yorgunluklar, gerçek bir deneyimden kaynaklanmayan yersiz korkular, depresyon, bağımlılıklar, kaygı, ani ruh hali değişimleri davetsiz enerjileri işaret edebilirler. İçinizde bugüne kadar bir türlü adlandıramadığınız huzursuzlukları belki de bu seminerden sonra daha net bir şekilde isimlendirebileceksiniz.

10 Haziran Salı saat 11.00 / KENDİN OLMAK:

Kendin olmak ne demektir? Kendimiz olmayı ne kadar başarabiliyoruz? Kendinizi özgür hissediyor musunuz? Kendinizi dürüst buluyor musunuz? Hayatın her alanında yaşamsal sorumluluklarınızı alabiliyor musunuz? Şimdi kendinizle kalmaya ve yüzleşmeye cesaretiniz varsa biraz düşünün… Tüm bu konuları, sizi yönetenleri, yönetmek isteyenleri; her şeyi açıkça fark edeceğiniz bir seminer…

sporvitrini

Hakkında İrem Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İKSV’den Kadıköy Belediyesi’ne plaket

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından bu yıl 46’ıncısı düzenlenen İstanbul Müzik Festivali’ne desteklerinden dolayı Kadıköy Belediyesi’ne plaket ...