Ataşehirliler

Yardımsever Ataşehirliler umut oluyor

Ataşehir Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik ücretsiz sunduğu sıfır ve ikinci el eşya yardımları, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Her yıl yüzlerce aileye katkı sağlayan bu hizmet, yardımseverlerin yaptığı bağışlarla daha çok kişiye ulaşıyor.

İhtiyaç sahibi vatandaşlar Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne başvurularını yapıyor, ardından görevli personel tarafından durumları incelenip onaylanıyor. Sonrasında da titizlikle tasnif edilip hazır hale getirilen eşyalar, randevu sistemiyle ekonomik anlamda sıkıntı yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine ulaştırılıyor.

Ataşehirliler
SIFIR EŞYALAR DA BAĞIŞLANABİLİYOR…

İhtiyaç sahiplerine bir yardım eli uzatmak isteyen vatandaşlar, hiç kullanılmamış sıfır eşyalar da bağışlayabiliyor. Yıpranmamış, kırılmamış, temiz ve kullanılabilir halde olan, tadilat ve tamirata ihtiyaç duyulmayan ikinci el eşyalarını ihtiyaç sahiplerine bağışlamak isteyenler, Ataşehir Belediyesi’nin (0216) 570 50 00 numaralı çağrı merkezinden iletişime geçebilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

açık hava sineması

Üsküdar’da Açık Hava Sineması

Üsküdar Belediyesi, geçtiğimiz yıllarda da düzenlediği “Açık Hava Sineması” nostaljisini, bu yıl muhteşem Boğaz manzarasıyla Üsküdar ve İstanbulluların ...