VALA GEDİK Spor Ödülleri’nin ilki coşkuyla gerçekleştirildi…

İstanbul Gedik Üniversitesi tarafından üniversiteler arası spor müsabakalarında başarılı olan sporcuları ve emeği geçen çalıştırıcıları ödüllendirmek amacıyla düzenlenen 1. İstanbul Gedik Üniversitesi VALA GEDİK Spor Ödülleri Töreni, Büyük Kulüp’te geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenmesi kararı alınan törene Gedik Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Hülya Gedik, Gedik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Berrak Kurtuluş, Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Kamil Özer gibi isimlerin yanı sıra sanat, iş ve spor dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Hayırsever yönüyle tanınan merhume Vala Gedik’in anıldığı dakikalarda ise duygu dolu anlar yaşandı.

İFTAR PROGRAMINA SEMAZENLER RENK KATTI…

Prof. Dr. Dilara Özer’in etkinlik tanıtımı ile başlayan törende, Türkiye’de kadınların yaşadığı şiddete de dikkat çekmeyi amaçlayan Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Asil Özbay, “Bir Kadın Bir Motor 10 Ülke” projesinin sunumunu gerçekleştirdi. Gece, iftar yemeği ve semazen gösterileri ile devam etti.

HAYIRSEVER MERHUME VALA GEDİK ANILDI…

Topluma yararlı hizmetlerde bulunarak hafızalara kazınan hayırsever merhume Vala Gedik anısına düzenlenen “1. İstanbul Gedik Üniversitesi VALA GEDİK Spor Ödülleri Töreni” sonunda başarılı öğrencilere ödülleri; sanat, iş ve spor camiasının ünlü isimleri tarafından takdim edildi.


ÖDÜL ALAN İSİMLER VE TAKIMLAR…

– Birinci Lig’e yükselen Erkek Basketbol Takımı ve çalıştırıcıları

– Yrd. Doç. Dr. Özgür Nalbant

– Araştırma Görevlisi İrem Uz

– Karete Türkiye 2.’si Büşra Şeyda TURAN

– Karete Antrenörü Hanifi ASLAN

– MuayTai Türkiye 3.’sü Tanem DALSIZ

– Kickbox Türkiye 2.’si Esra KAVAKYANI

– Kickbox Türkiye 2.’si Murat TEMEL

– Kickbox Türkiye 1.’si Bilgenur SARITAŞ

– MuayTai ve Kick Box Antrenörü Erdal MIRAT

– Araştırma Görevlisi Serkan ESEN

– Araştırma Görevlisi Hülya ÜNLÜ

– Süper Lig’e yükselen Erkek Voleybol Takımı ve çalıştırıcıları Yrd. Doç. Dr. Abdullah PAŞAOĞLU ve Araştırma Görevlisi Serra Ayşe ÇAKAR

– Plaj Voleybolu Türkiye 3.’sü Gedik Üniversitesi Plaj Voleybolu Takımı

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Geleneksel Sancaktepe gençlik oyunları başladı

Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Gençlik Oyunları renkli görüntülere sahne olan açılış töreniyle başladı. Renkli görüntülere ...