girişimcilik

Üsküdar’a Girişimcilik Ödülü

Girişimci İş Adamları Vakfı (GİV) tarafından düzenlenen 5. Girişimcilik Ödül Töreni, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un katılımıyla Bahariye Mevlevihanesi’nde gerçekleştirildi. Girişimcilik Ödülleri’nin dağıtıldığı gecede Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, belediye bünyesinde faaliyetlerini yürüten “Fikir Sanat Merkezi” projesiyle Kamu Yöneticisi dalında ödüle layık görüldü.

Gecede konuşma yapan Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, 65. Hükümet olarak Türkiye’de girişimciliğin değerini bilen bir hükümet olduklarını vurgulayarak; “Girişimci arkadaşlarımıza elimizdeki imkânları maksimum seviyede kullandırabilmek için her türlü çalışmayı yapıyor, her türlü projeyi ortaya koymaya gayret ediyoruz. Bu çerçevede genç iş adamlarımızın, özellikle KOBİ’lerimizin desteklenmesiyle ilgili ortaya konulan katkı ve destekleri biliyorsunuz. Yine aynı şekilde Türkiye’de Cazibe Merkezleri Projemizle, Türkiye’nin birçok iline girişimci arkadaşlarımızın yönelmesini sağlamamız mümkün olacak. En kısa süre içinde buradaki potansiyelin maksimum seviyeye çıkarılması mümkün olacak. Türkiye, daha güçlü bir ekonomi olarak yoluna devam edecek” şeklinde konuştu.

Etkinliğin sonunda Kurtulmuş, Girişimcilik Ödülleri’ni sahiplerine takdim etti. Tören, hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

girişimcilik

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

“Aktiffelsefe” ışığında ideal bir arama kurtarma takımı

Dilek KARAGÖZ / Kadıköy Life – Aktiffelsefe, 28 yıldır felsefe ve psikoloji seminerleri veren ve gönüllülük esasıyla yaşayan ...