Demet Akbağ

Palladium Ataşehir, Demet Akbağ’ı ağırladı

JLL Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde usta oyuncu Demet Akbağ’ı ağırladı. “Kendini Şımart” etkinlikleri kapsamında düzenlenen söyleşide sanatçı; “Kadınların en zor mesleği  ev hanımlığı, çalışsanız da evde iş hiç bitmez” dedi.

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Demet Akbağ’ı ağırladı. Hayranlarıyla buluşan sanatçı, en zor mesleğin ev hanımlığı olduğunu, sabahtan akşama kadar işlerin hiç bitmediğini belirterek; “Hayatın tadı kadın ama, erkekle el ele çıkar bu tat” şeklinde konuştu.

Demet Akbağ

DEMET AKBAĞ: HAYAL ETTİĞİM MESLEĞİ YAPIYORUM…

Dünya Kadınlar Günü’nü Palladium Ataşehir’de kutlayan Demet Akbağ; “8 yaşından bu yana hayal ettiğim mesleği yapıyorum. Oyunculuğun en güzel yanı, her filmde başkası olabilmek. Başka başka meslekleri deneyimleyebiliyoruz. Fizik profesörü bile oldum. Nadide Hayat filminde eğitimine yıllar sonra devam eden bir kadını canlandırdım. İnsan istedikten sonra  hiçbir şey için geç değil” ifadelerini kullandı.

Palladium

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Demet Akbağ’ı ağırladı…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ataşehir’de çocuklar yazı sanatla geçiriyor

Ataşehir Belediyesi’nin her yıl ücretsiz olarak düzenlediği Yaz Sanat Okulları’nda Ataşehirli çocuklar yaz tatillerini sanatla değerlendiriyor. Sanat atölyelerinde ...