FETÖ

Ünlülerden demokrasi nöbetine destek

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimini Kısıklı’da protesto eden vatandaşlara sanatçı Demet Akalın, Işın Karaca ve Özgün, sahneye çıkarak destek verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın evinin bulunduğu Üsküdar Kısıklı Caddesi’nde vatandaşların FETÖ’nün darbe girişimine yönelik protestoları sürerken, sahnede vatandaşlara destek veren Demet Akalın, gözyaşlarını tutamayarak; “Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Fakat ne mutlu bana ki bu milletin evladıyım. Ne mutlu bize ki çok kudretli, çok merhametli ve çok mert bir kumandanımız var. Allah ondan bin kere razı olsun” dedi.

unlulerden-demokrasi-nobetine-destek (2)

İYİ Kİ BİZ TÜRKİYE’YİZ…

Sanatçı Işın Karaca ise, demokrasi nöbetinin sonuna kadar devam edeceğini belirterek şunları söyledi: “Biz müzisyenler duygularımızı şarkı söyleyerek ifade ediyoruz. Ancak bunu konuşmak, anlatmak gerekiyor. Bu ülke asla bölünmeyecek. Darbelere sonuna kadar hayır! Şehitlerimizden bizleri korudukları için Allah her zaman razı olsun. Onlar bizim esas kahramanlarımız. İyi ki biz Türkiye’yiz. Demokrasi nöbetimiz hayırlı olsun.”

15 TEMMUZ’DA TÜRKİYE BÜYÜK BİR SINAV VERDİ…

Söz konusu vatan olunca gerisinin teferruat olduğunu dile getiren şarkıcı Özgün de; “15 Temmuz’da Türkiye büyük bir sınav verdi, vermeye de devam ediyor. Korkunç olaylar oldu, sivil halk öldürüldü, Meclis bombalandı. Binlerce yaralı oldu ve yüzlerce şehit verdik” şeklinde konuştu. Darbe sırasında şehit olanlara Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır dileyen Özgün; “Tüm Türkiye’nin başı sağ olsun. Türkiye çok kara günler gördü. Fakat bu birlik ve beraberlikle bu kara günlerden çıkabildik. Bugünler de geçecek. Allah bir daha böyle kötü günleri vatanımıza, milletimize yaşatmasın” ifadelerini kullandı.

unlulerden-demokrasi-nobetine-destek (3)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın evinin bulunduğu Üsküdar Kısıklı Caddesi’nde vatandaşların FETÖ’nün darbe girişimine yönelik protestoları sürerken, sahnede vatandaşlara destek veren Demet Akalın, gözyaşlarını tutamayarak; “Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Fakat ne mutlu bana ki bu milletin evladıyım. Ne mutlu bize ki çok kudretli, çok merhametli ve çok mert bir kumandanımız var. Allah ondan bin kere razı olsun” dedi…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...