Ümraniye Belediyesi’nden psikolojik danışmanlık hizmeti

Ümraniye Belediyesi, Cahit Zarifoğlu Kültür Merkezi’nde açtığı Psikolojik Danışmanlık Merkezi’yle vatandaşların psikolojik danışmanlık hizmeti almasını sağlıyor.

İnsanlar hayatta kendi başlarına çözemeyebileceği, bir uzmana danışmadan üstesinden gelemeyebileceği problemlerle karşılaşabiliyor. Mevcut kaynaklar, bu zorlukları çözmek için yeterli olmayabiliyor ve bu gibi dönemlerde psikolojik yardıma ihtiyaç duyulabiliyor.  Bu kapsamda Ümraniye Belediyesi, ilçedeki vatandaşların her alandaki ihtiyaçlarını karşılamaları noktasında yaptığı çalışmalardan biri olan Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde birçok Ümraniyeliyi ağırlıyor.

YETİŞKİN VE ÇOCUKLARA RANDEVUYLA HİZMET VERİYOR…

Yetişkin ve çocuklara ayrı olarak verilen psikolojik yardım hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşlar, telefonla randevu alıyor ve sonrasında Cahit Zarifoğlu Kültür Merkezi’ndeki Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde hizmet alıyor. Binlerce Ümraniyeliye hizmet veren merkeze, terapi hizmeti almak isteyen herkes başvurabiliyor.

psikolojik danışmanlık

İnsanlar hayatta kendi başlarına çözemeyebileceği, bir uzmana danışmadan üstesinden gelemeyebileceği problemlerle karşılaşabiliyor. Mevcut kaynaklar, bu zorlukları çözmek için yeterli olmayabiliyor ve bu gibi dönemlerde psikolojik yardıma ihtiyaç duyulabiliyor…

sporvitrini

Hakkında Sedanur Çınar

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ümraniye’de yaşlılar yalnız değil!

Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini hayata geçiren ve Yaşlı Hizmet Birimi ekibini oluşturan Ümraniye Belediyesi; ilçede yaşayan hastaları, ...