İftar programı, gecenin ilerleyen saatlerine kadar yoğun ilgiyle devam etti...

Tuzlalı Yiğidolar iftarda buluştu…

Tuzla Sivaslılar Derneği tarafından düzenlenen geleneksel iftar programı, Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı ve Ak Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci’nin de katıldığı buluşmada Sivaslılar, memleket özlemi giderdi. Sivaslı Muttalif’in sunumu ile renklenen etkinlikte Osman Boyraz ve Şadi Yazıcı, Sivaslıların Tuzla’da bir çatı altında toplanmış olmaları ve beraberlik ruhuna dikkat çekti.

YİĞİDOLAR KADIKÖY LIFE OBJEKTİFLERİNDE…

Tuzla Sivaslılar Derneği yönetimi ve üyeleri, Anadolu Yakası’nın nabzını tutan Kadıköy Life objektiflerinde buluştu. Dernek Başkanı Osman Admış, protokol ile birlikte etkinliğin gerçekleşmesine katkı sağlayan yönetim kurulu üyeleri ve katılım gösteren dernek üyeleri, Sivaslı ailelere teşekkür etti.

Tuzla Sivaslılar Derneği Başkanı Osman Admış…

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz’ın minik oğlu ile yakından ilgilendi…

Şadi Yazıcı, konuşmasında Sivaslıların gelenek ve göreneklerine bağlılıklarına da dikkat çekti…

Şadi Yazıcı, çocukların ilgisini karşılıksız bırakmadı…

Böyle olur Yiğido’nun memleket sevgisi… Emin Otomotiv’in sahibi Salih Tan ve arkadaşı Arda Budak, Kadıköy Life ekibi ile Sivas sevgisini paylaştı. Arda Budak ve Salih Tan…

Sivaslı sunucu Muttalif…

İftar programı, gecenin ilerleyen saatlerine kadar yoğun ilgiyle devam etti…

sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Selami Şahin

Maltepe Park’ta Selami Şahin rüzgarı

Aşk şarkılarının Türkiye’deki en önemli bestekar ve yorumcularından Selami Şahin, farklı bir konseptte sevenleriyle Ece Türkiye tarafından yönetilen ...