Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Turizm Atölyesi turizmcileri iftarda buluşturdu…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak İstanbul’un turizm faaliyetlerine katkı sağlayan Turizm Atölyesi, sektörün temsilcilerine bir iftar yemeği verdi.

Emirgan Beyaz Köşk havuz başında gerçekleşen iftar yemeğine, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da katıldı. İstanbul’daki turizm değerlerinin yükselmesi adına yoğun çaba harcayan turizmcilerle birlikte Halil Tuncer, Seher Müşfide Aybek, Bora Özgen, Özkan Altıntaş gibi turizm basınının seçkin isimlerinin de katıldığı buluşma son derece keyifliydi.

KONUKLARI TEK TEK KAPIDA KARŞILADI…

Davete ev sahipliği yapan İstanbul Turizm Atölyesi Direktörü Tülin Ersöz, konukları tek tek kapıda karşılayarak kendileri için ayrılan yerlerine oturttu.

KADİR TOPBAŞ İLE SELFİE SIRASI…

Konuklar, davete katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile selfie çektirmek için adeta sıraya girdi.

SEKTÖR PROFESYONELLERİ BİR ARAYA GELDİ…

Buluşmaya İstanbul Kültür ve Turizm İl Müdürü Nedret Apaydın, Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Sedat Bornovalı, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Sevda Yılgaz ile Sultanahmet ve Cankurtan Turizm Dernekleri’nin temsilcileri de katıldı.

Kasım Zato, İstanbul Turizm Atölyesi Direktörü Tülin Ersöz ve TYD kurucularından Tavit Köletavitoğlu…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Holiday Inn Tuzla

Holiday Inn Tuzla hizmete girdi

Anadolu Yakası yeni bir otel daha kazanarak, beş yıldızlı otel sayısını 22’ye çıkarttı. Tuzla sahilinde “Holiday Inn Istanbul ...