Tuluyhan Uğurlu ile Haydarpaşa’da gün batımı…

Dünyaca ünlü sanatçımız, piyanist-besteci Tuluyhan Uğurlu, “Dünya Başkenti İstanbul” isimli eserinin 10. yıl konserlerine İstanbul’un en önemli simgelerinden Haydarpaşa Garı’nda başlıyor.

13 Eylül Cumartesi günü saat 18.00’da gerçekleşecek konsere konuk olanlar; İstanbul’un en güzel siluetini, gün batımında Haydarpaşa sahilinden izleyecekler. Uğurlu’nun yepyeni bir sunum ve özel müziklerle “Dünya Başkenti İstanbul” isimli eserini seslendireceği konser, şu anda hiçbir trenin kalkmadığı gar binasının geniş peronlarının olduğu bölümde gerçekleşecek.

DÜŞLERİNDEKİ İSTANBUL’U ANLATACAK…

Tuluyhan Uğurlu’nun ilk dinletisini 2004 yılında verdiği “Dünya Başkenti İstanbul” isimli eseri, 10 yıl içinde 350’nin üzerinde konserde seslendirildi. Albümü ile de rekorlara imza atan eserin ilk icrasının 10. yılında Tuluyhan Uğurlu, bu başyapıtı tümüyle yeniliyor ve yeni melodilerle zenginleştiriyor. Görsel sunumda bu kez İstanbul’un dünü kadar yarını da anlatılıyor. Konserin finali, Tuluyhan Uğurlu’nun düşlerindeki İstanbul’u anlattığı fantastik bir bölümle sonlanıyor.

 

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

cekmekoy sanat akademisi

Çekmeköy Sinema Akademisi oyuncu Hakan Yılmaz’ı ağırladı

“Ayrılsak da Beraberiz”, “Yahşi Cazibe” gibi milyonların beğenisini kazanan yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Hakan Yılmaz, Çekmeköy Belediyesi ...