Tepe Nautilus’ta psikoloji seminerleri başlıyor…

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus, Aynadan Psikolojik Danışmanlık Merkezi işbirliği ile müşterilerine psikoloji seminerleri düzenliyor. 28 Şubat tarihinde gerçekleşecek ilk seminerinde “Söz dinlemeyen çocuklar”ı konu alan Tepe Nautilus AVM, seminer sonunda misafirlerinin soru ve sorunlarına da Aynadan Psikolojik Danışma Merkezi ışığında çözümler getiriyor.

Ev sahipliği yaptığı sergilerle sanata ve sanatçıya olan desteğiyle dikkatleri çeken, etkinlikleri ile ziyaretçilerine alışverişten fazlasını sunan Tepe Nautilus AVM, psikoloji seminerleri ile ailelere ücretsiz danışmanlık fırsatı sunuyor. Tepe Nautilus, toplumun yapı taşı ailelere yönelik sunduğu benzersiz hizmetiyle, Türkiye’deki AVM etkinliklerine bir yenisini ekleyerek fark yaratıyor.

TEPE NAUTİLUS, AİLELERE ÇÖZÜMLER SUNUYOR…

Aynadan Psikolojik Danışmanlık Merkezi ile misafirlerine danışmanlık hizmeti ve seminerler sunmaya hazırlanan Tepe Nautilus AVM, “Söz dinlemeyen çocuklar” başlığıyla aile içi iletişimi uzman psikologlar ışığında değerlendiriyor. İlkokuldan lise çağına dek çocukların dikkat dağınıklığı, teknoloji ve oyun bağımlılığı, okul problemleri gibi sorunlarını mercek altına alacak olan Tepe Nautilus, uzman psikologlar yardımıyla ailelere çözümler sunuyor.

SEMİNERLER ÜCRETSİZ…

İlk basamağı 28 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’de, Tepe Nautilus AVM etkinlik alanında ücretsiz olarak gerçekleşecek olan psikoloji seminerleri; kendisini ve ailesini seven, aile içi ilişkilerini geliştirmek isteyen tüm misafirlerini bekliyor.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sokak hayvanları için flüt çaldılar

Maltepe Belediyesi, Türkiye’nin ilk ve tek flüt orkestrası Marmara Flüt Orkestrası’nın, sokak hayvanları için mama bağışı topladığı flüt ...