Tepe Nautilus’ta müzayede heyecanı…

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus, “Sonbaharda Sanat Etkinlikleri” kapsamında sanatseverlere müzayede heyecanı yaşatacak. Genç sanatçıların ve Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinin Nautilus heykelini yorumladığı “Proje Nautilus” ile başlayan “Sonbaharda Sanat Etkinlikleri”, Küratör Rahmi Çöğendez’in işbirliğiyle yapılacak resim müzayedesi ile devam edecek.

Tepe Nautilus’ta 25 Ekim Cumartesi günü üçüncüsü gerçekleştirilecek müzayedede yer alan eserler, 20–25 Ekim tarihlerinde etkinlik alanında sergilenecek ve sanatseverler tarafından incelenebilecek. Sergide yer alan tüm eserler, Rahmi Çöğendez yönetimindeki müzayedede Tepe Nautilus ziyaretçileri ve koleksiyonerlerin katılımıyla satışa sunulacak.

Sanata verdiği değer ile dikkat çeken Tepe Nautilus’un 25 Ekim’de etkinlik alanında gerçekleştireceği müzayedede Christo Yotov, Zeki Çetinkaya, Haluk Eroğlu, Nickolay Lugovenko, Hikmet Çetinkaya, Gültekin Serbest, Evgeny Cheekrigin, Anatoly Tarabanov, Arman Allahverdiyan, Ivan Krisyuk, Igor Tuzhikov gibi yerli ve yabancı birçok ressamın eserleri satışa çıkarılacak.

ULAŞILABİLİR BÜTÇELER İLE ORİJİNAL ESERLER…

Tepe Nautilus AVM’nin ev sahipliğinde RC Müzayede işbirliğiyle, sanatseverleri ulaşılabilir bütçelerle orijinal eser sahibi yapmak amacıyla düzenlenen müzayedede yer alacak eserler, www.rcmuzayede.com ve www.tepenautilus.com internet siteleri üzerinden ve 20 Ekim’den itibaren Tepe Nautilus AVM etkinlik alanında incelenebilecek.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Haldun Dormen, 65. sanat yılında Maltepe’de sahne aldı

Türk tiyatrosunun usta ismi Haldun Dormen’in 65. sanat yılında yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı “Bir Zamanlar Gazinoda” isimli ...