Deluxia Park

Teknik Yapı’dan bayram hediyesi

Teknik Yapı, Kartal’da Adalar manzarasını sunan Deluxia Park Residence projesinde başlattığı kampanyada, üç ayrı avantajı bir arada sunarak bayram sevinci yaşatıyor. Marka, Eylül sonuna kadar sürecek bayram kampanyası ile “peşinat”, “faiz” ve “taksit erteleme” gibi üç önemli ödeme avantajı sunarak; kara, hava ve deniz ulaşımının merkezinde yer alan Deluxia Park Residence projesinde daire sahibi olma şansı sunuyor.

Kampanya kapsamında projeden daire almak için, 1 yıl taksit ertelemeli kampanyada yüzde 20 peşinat yeterli oluyor. Kullanılacak yüzde 80 oranındaki banka kredisinin faizi, Teknik Yapı’nın desteğiyle artan konut kredisi faiz oranlarına inat yüzde 0,75 indirildi. Buna ek olarak Teknik Yapı ve anlaşmalı bankalar arasında gerçekleştirilen özel anlaşmaya bağlı olarak, taksit ödemeleri 1 yıl sonra başlayacak. Sınırlı sayıda daireler için geçerli olacak kampanya bir ay sürecek.

teknik yapı yönetim kurulu başkan yardımcısı umut durbakayımALTERNATİF ÖDEME PLANLARI…

Kampanyada farklı ödeme seçenekleri isteyenler için de alternatif ödeme planları yer alıyor. Bu kapsamda düşük peşinatla daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 peşinat ile 120 ay yüzde 0,65 faiz oranı sunuluyor. Faiz ödemek istemeyenler için, yüzde 25 peşinat ile 60 ay sıfır faiz gibi başka cazip ödeme planları da kampanya kapsamında yer alıyor. Peşin alımlarda ise liste fiyatına yüzde 15 iskonto uygulanıyor.

TEKNİK YAPI’DAN AİLE BÜTÇELERİNE KATKI…

Yaz tatili, bayram ve okul harcamaları nedeniyle aile bütçelerinin dalgalı bir dönem geçirdiğini söyleyen Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, bu kampanya ile aile bütçelerine katkı sağlanmasının hedeflendiğini açıkladı. Durbakayım, bu kampanya ile Teknik Yapı dostlarının faiz yükünün azaltılacağını ve ödeme kolaylığı sağlanacağını ifade etti.

DELUXIA PARK RESIDENCE PROJESİ…

İstanbul’un Kartal semtinde hayata geçecek olan Deluxia Park Residence; kara, hava ve deniz ulaşımının merkezinde yer alan mükemmel lokasyonu, Adalar manzarasına sahip daireleri ve yüksek kazanç potansiyeliyle dikkat çekiyor. Proje, 35 katlı 1 rezidans ve 6’şar katlı iki ofis olmak üzere toplam 3 bloktan oluşuyor. 35 katlı rezidans kulesi, 1+1’den 3+1’e kadar toplam 364 home-ofis özellikli lüks rezidans daireden oluşuyor. Deluxia Park Residece, 7 bin 157 metrekare alan üzerinde 34 ticari üniteyi barındıran 6 katlı ofis blokları ise 1.900 metrekarelik alanda yükseliyor. Proje; açık-kapalı otopark, açık havuz, Türk hamamı, sauna, buhar odası ve fitness salonu ile konfor ve lüksü bir arada barındırıyor.

Teknik Yapı, Kartal’da Adalar manzarasını sunan Deluxia Park Residence projesinde başlattığı kampanyada, üç ayrı avantajı bir arada sunarak bayram sevinci yaşatıyor…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepe Yaz Okulu

Maltepe Yaz Okulu’nda çocuklar eğlenerek öğreniyor

Maltepe yaz okulu Maltepeli çocukları ağırlıyor. Maltepe Belediyesi’nin 1 Temmuz-9 Ağustos tarihlerin arasında, 6 haftalık tek kur şeklinde, ...