Teknik Yapı

Teknik Yapı projelerine ödül yağdı

Teknik Yapı’nın İstanbul Maltepe’de yer alan Deluxia Park Business ve Denizli’de yer alan Evora Denizli Rezidans ile Denizli Kültür Merkezi’nden oluşan üç projesi, Sign of the City Awards 2017’den ödül aldı.

Türkiye’nin en prestijli organizasyonlarından biri olan “Sign of the City Awards” yarışmasında Teknik Yapı rüzgarı esti. Türkiye’nin birbirinden seçkin ve kaliteli projeleriyle birlikte podyuma çıkan üç Teknik Yapı projesi; yine Türkiye’nin seçkin müteahhit, akademisyen ve mimarlarından oluşan jürinin oy çokluğuyla bu elit ödüllere layık görüldü.

Teknik Yapı

TEKNİK YAPI’YA ÜÇ ÖDÜL BİRDEN…

Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı kapsamında yapımına devam eden Evora Residence Projesi “En İyi Rezidans” ödülü ile taçlanırken, Kartal-Maltepe aksında yükselmeye başlayan Deluxia Park Business Projesi ise “En İyi Ofis” ödülüne layık görüldü. Sosyal sorumluk projesi kapsamında Denizli’de yapımına devam edilen Denizli Kültür Merkezi de “En İyi Sosyo-Kültürel Proje” ödülünü aldı.

UMUT DURBAKAYIM: TEKNİK YAPI KALİTESİ BİR KEZ DAHA PERÇİNLENDİ…

“İnşaat ve gayrimenkul sektörünün duayen isimlerinden oluşan bağımsız jüri üyelerinin titiz çalışması sonucu oy birliği ile verilen bu ödüller, Teknik Yapı markasının kalitesini bir kez daha perçinledi” şeklinde konuşan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, kaliteden ödün vermeyen girişimi destekleyen bu manevi ödül nedeniyle gurur duyduğunu dile getirdi. Organizasyona katılan her projenin birbirinden ayrı özelliği olduğunun altını çizen Durbakayım; “Sektörün içinden olan ve sektörü yakından tanıyan jüri üyelerinin seçim yapmakta zorlandığını tahmin ediyorum. En iyiyi seçtikleri projenin diğerlerinden sadece bir adım önde olduğunu da tahmin edebiliyorum. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini daha da artıran bu organizasyonun daha da genişlemesinin herkese fayda sağlayacağını düşünüyorum” açıklamasında bulundu.

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

AYGAD

AYGAD’dan toplantı öncesi balık partisi

Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti (AYGAD), Ekim ayının ikinci yönetim kurulu toplantısını 20 Ekim Cumartesi günü yaptı. Maltepe’de, AYGAD ...