amatör spor kulüpleri

İBB’den amatör spor kulüplerine malzeme desteği

180 okulun bahçesine spor salonu yapan, 35’inin yapımını da devam eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), amatör spor kulüplerine malzeme desteği vermeyi sürdürüyor.

“Destek Bizden, Başarı Sizden” sloganıyla Cebeci Spor Kompleksi’nde düzenlenen “Amatör Spor Kulüpleri ve Okul Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtımı” töreninde yaptığı konuşmada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal; “20 branştaki bin kulübe malzeme dağıtımı yaptık. Ekiplerimiz, 370 bin malzemeyi de okullara ve amatör kulüplerine dağıtacak” dedi.

İBB olarak gençlerin spor yapması için gayret gösterdiklerini vurgulayan Başkan Uysal; gençlerin spor yapmalarını, sağlıklı olmalarını ve geleceğe daha iyi hazırlanmaları gerektiğini kaydetti.

amatör spor kulüpleri

180 okulun bahçesine spor salonu yapan, 35’inin yapımını da devam eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), amatör spor kulüplerine malzeme desteği vermeyi sürdürüyor…

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Adalar’ın yeni kaymakamı görevine başladı

Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği’nden İstanbul Adalar Kaymakamlığı’na atanan Mustafa Ayhan, yeni görevine başladı. Bugüne kadar birçok yerde ...