Ümraniye’de “Empatiye Davet” semineri…

Ümraniye Atakent Kültür Merkezi’nde, Stratejist Taner Akkuş koordinatörlüğünde “Empatiye Davet” seminerlerinin ilki gerçekleştirildi.

Moderatörlüğünü Taner Akkuş’un üstlendiği; Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Müftüsü İlyas Yılmaztürk, Ümraniye SGK Müdürü Coşkun Bilgin, Ak Parti Ümraniye YKM Başkanı Yavuz Urgun, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyesi, bürokrasi, siyaset, iş dünyası ve STK’ların önemli temsilcilerin katıldığı program, duygu dolu anların yaşanmasına sahne oldu.

“PROJENİN MADDİ VE MANEVİ DESTEKÇİSİ OLACAĞIM”…

Açılış konuşmasında söz alan Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu; “Böyle bir projenin tüm kamu personellerinin ihtiyacına yönelik samimiyetle ele alınması takdire şayan. Projenin toplumun ihtiyaçlarına cevap verdiği yönünden tüm kamunun, STK’ların, sendikaların ve iş dünyasının katılım sağlaması gerekirdi. Bu projeden bana ilk bahsedildiğinde büyük bir şerefle katılacağımı ve bundan sonraki seminerlerin maddi ve manevi destekçisi olacağımı belirttim. Kamu personellerinin karşılaştığı sorunları toplum ile paylaşamaması büyük bir eksiklikti. Bu eksikliği görerek ve ‘Empatiye Davet’ isminde projelendirerek hayata geçiren Taner Akkuş kardeşime, projeye öncü olan İBB Kültürel Etkinlikler Genel Müdürlüğü’ne teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim” dedi.

AKKUŞ, KAMUOYUNU EMPATİYE DAVET ETTİ…

Seminerin kapanış konuşmasında Proje Koordinatörü Taner Akkuş, konferansa katılım gösteren tüm davetlilere yürekten şükranlarını sunarak, projenin devamı açısından gereken her türlü hizmetlerin sonuna kadar takipçisi olacağını dile getirdi ve tüm kamuoyunu “Empatiye Davet” etti.

sporvitrini

Hakkında Oğul Kayserilioğlu

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Umut dünyasına açılan pencere: Hanımeli Çarşısı

Ümraniye Belediyesi’nin sosyal yardım projeleri kapsamında düzenlemiş olduğu Hanımeli Çarşısı, ilçe sakinlerine hizmet vermeye devam ediyor. Ümraniyeli kadınlar, ...