Suzan Kardeş & Metin Özülkü, Tepe Nautilus’ta büyüledi…

Tepe Nautilus AVM, keyifli bir organizasyona daha ev sahipliği yaptı. Ünlü besteci ve sanatçı Metin Özülkü’nün konuklarını ağırladığı “Tepedekiler” buluşmasında bu kez, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne hitaben Suzan Kardeş yer aldı. Metin Özülkü ve Suzan Kardeş’in ortak yorumlarıyla renklenen alışveriş merkezi, yine yoğun ilgiyle karşı karşıya kaldı.

Müzisyen kimliğinin yanı sıra makyöz yönüyle de bilinen Suzan Kardeş, her şarkı arasında yorumları ve anılarıyla keyifli dakikalar yaşattı. “Bütün kadınlar güzeldir” diyen ünlü sanatçı, Metin Özülkü ile birçok şarkıyı içtenlikle söyledi.

Yıllar Metin Özülkü’yü yıpratamadı; tecrübenin verdiği ağırlığın dışında, müzik ile dolu dolu en az 40 yıllık profesyonel sanat hayatı geride kaldı…

NAZAR DEĞMESİN METİN ÖZÜLKÜ…

40 yılı aşkın sanat hayatında en az 700 besteyi müzikseverler ile buluşturan Metin Özülkü, ortağı tanınmış reklamcı Deniz Ortaç ile birlikte kurduğu organizasyon firmasında başarılı çalışmalara imza atıyor. Yeni firmasının ilk etkinliğini geçtiğimiz aylarda Tepe Nautilus AVM’de Murat Dalkılıç konseri ile gerçekleştiren Özülkü, beraberinde orkestrası ile unutulmaz dakikalar yaşatmıştı. Yarım asra yaklaşan birikimini organizasyon sektörüne de yansıtan ünlü sanatçı; “Organizasyon güven ister, sana yakıştı” yorumlarının hakkını verebilmek için çabalıyor.

Tepe Nautilus AVM Müdür Vekili Deniz Bozan ve oğulları Can ile Mert…

 TEPE NAUTİLUS AVM’DE YÜZLER GÜLÜYOR…

Türkiye’de alışveriş merkezlerine yönelik yeni bir algı oluşturmayı başaran Tepe Nautilus AVM, İstanbul’da ulaşım ağının tam ortasında yer alması ile birlikte misafirlerine sürpriz olanakları keyifli etkinliklerle bir araya getirmeye devam edeceğini, önümüzdeki sürece yönelik etkinlik cetveli ile ortaya koydu.

Suzan Kardeş’i birkaç dakika izleyenin üzerinde negatif enerji kalmayacağı kesin…

sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Adıgüzel

Bir Adıgüzel klasiği; Genç Yetenekler Resim Sergisi

İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi’nin gelenekselleşmiş etkinliklerinden “Genç Yetenekler Resim Sergisi”, 22-25 Mart 2017 tarihleri arasında ...