Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Süreyya Operası’nda “Sıcak Çikolata”…

Kadıköy Süreyya Operası, yetenek sınavına tabi tutmadan oluşturulan “Sıcak Çikolata” adlı piyano sınıfının fuaye konserine ev sahipliği yapıyor.

Solo ve oda müziği eserlerinden oluşan bir program ile dinleyici karşısına çıkacak olan “Sıçak Çikolata” sınıfı; her bir çocuğun kendi kişiliği ve birikimine göre, sadece tek başına değil, aynı zamanda arkadaşları ve hatta ebeveynleri ile bir araya gelerek, birlikte müzik yapmanın önemini ve keyfini yaşıyor.

“Sıcak Çikolata Sınıfı” adı altında düzenli olarak konserler düzenleyen Birsen ve Özcan Ulucan, ulusal ve uluslararası yarışmalara öğrenci hazırlayarak, dünya sahnelerine layık genç müzisyenler yetiştirmeyi amaç ediniyorlar.

21 Nisan Pazartesi günü saat 18.00’de ücretsiz olarak düzenlenen konsere tüm sanatseverler davetli…

 

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ercan Yılmaz

Ercan Yılmaz’dan “Ortak Dosyamızda Neler Var” karma resim sergisi

Ressam Ercan Yılmaz, Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde 35 eğitimcinin katıldığı “Ortak Dosyamızda Neler Var” temalı karma resim ...