Sultanbeyli Belediyesi Kent Konseyi, 2012 açılışını yaptı..

8

Sultanbeyli Belediyesi Kent Konseyi, 2012 yılının ilk toplantısını Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirdi. Kent Konseyi, 2011 yılında gerçekleştirdiği hizmetleri konsey üyelerine aktarmak ve 2012 yılında yapılacak hizmetleri belirlemek üzere yılın ilk toplantısında, Başkan Reşat Atalar başkanlığında bir araya geldi.

Açılış konuşmasını yapan Kent Konseyi Başkanı Reşat Atalar, 2011 yılında yapılan çalışmalardan dolayı Kent Konseyi üyelerine teşekkür ederek, bu yıl yapılacak olan çalışmaların hayırlı olmasını diledi.

Konsey Başkanı Atalar’ın açılış konuşmasının ardından, Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Görgün Özcan, 2011 Kent Konseyi çalışmalarının değerlendirildiği sunumu üyelere anlattı. Özcan, Başkan Reşat Atalar’ın stajyer öğrencilere yönelik kütüphane ziyareti ve eğitimi, Kent Konseyi Kadın Meclisi çalışmaları ve Gençlik Meclisi’nin yapmış olduğu faaliyetlerini aktardı.

Konsey’in ilk toplantısına katılan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de, Belediye çalışmaları hakkında Konsey üyelerine bilgi verdi. Konuşmasında 2011 yılında yapılan çalışmalardan bahseden Başkan Keskin, TEM bağlantı yollarının açılmasından yeni açılan Kültür Merkezlerine, Mecidiye Köprülü Kavşağı çalışmalarından hizmete giren Polis Merkezleri’ne kadar birçok konuda detaylı bilgi verdi.

Mülkiyet probleminin aşılması noktasında gelinen noktayı da en ince ayrıntısına kadar aktaran Başkan Keskin, Meclis’te grubu bulunan parti başkanlarına da yeni görevlerinin hayırlı olmasını diledi.

Başkan Keskin, konuşmasının sonunda Kent Konseyi Başkanı Reşat Atalar’a ve üyelerine yeni çalışma yılının hayırlı olmasını dileyerek teşekkür etti.

7

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

6. İstanbulensis Şiir Festivali başladı

Sultanbeyli Belediyesi tarafından düzenlenen VI. Uluslararası İstanbulensis Şiir Festivali, 17 ülkeden 38 şairin katılımıyla 2-5 Mayıs tarihleri arasında ...