Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Şile’de kaldırımlara Zabıta ayarı…

1

Şile Belediyesi’ne bağlı Zabıta Ekipleri, ilçenin bazı noktalarında görülen kaldırım işgallerini önlemeye yönelik bir dizi çalışma başlattı.

Özellikle yayaların yoğun olarak kullandığı merkez noktalardaki kaldırımları hedef alan çalışmada; esnaf tarafından işgal edilen kaldırımlar, yayaların güvenle yürüyebileceği alanlara dönüştürüldü.

Geçtiğimiz hafta Ağva Mahallesi’nde yoğunlaşan çalışmalarda, Ağva Mahallesi merkezinde yer alan kaldırımlar, Zabıta ekiplerinin çalışması ve işyeri sahiplerinin duyarlılığı sayesinde işgalden kurtarılarak yürünür hale getirildi. Ayrıca, sokak aralarına atılan ve görüntü kirliliği oluşturan işgaller de arındırıldı.

Bu tip yaya kaldırımları, yeni çevre düzenlemeleri yapılarak Ağva sakinlerinin huzurlu bir şekilde yürüyebilecekleri alanlara dönüştürüldü.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

buğday hasadı

Şile’de buğday hasadı

Şile’de geçen sene ata-dede tohumları ile ekilen buğdayların hasadı yapılmaya başlandı. Ata-dede tohumlarını arttırmak, suni tohumların kullanımını azaltmak, ...