Sancaktepeli Yıldız Güreşçiler madalyaya doymuyor…

1

Sancaktepe Belediyespor bünyesinde çalışmalarını sürdüren Güreş Kulübü sporcuları, katıldıkları müsabakalarda önemli dereceler almaya devam ediyor. 15-16 yaş Yıldız Güreşçiler, “İstanbul Okullararası Minder Güreşleri Turnuvası”nda yapılan serbest stilde 9, grekoromende ise 2 olmak üzere toplamda 11 madalya alarak büyük başarı elde etti.  

02-05 Ocak 2012 tarihleri arsında yapılan İstanbul İl Birinciliği’nde gösterdikleri başarı ile serbest ve grekoromen stilde “İl İkinciliği” alan sporcular, düzenli ve disiplinli çalışmanın karşılığını aldılar. Sancaktepe Belediyespor’un 15-16 yaş Serbest Stil Güreş Takımı’nnın madalya alan güreşçilerinin adları ve aldıkları madalya şöyle:

Muhammed Pelit 63 kilo – Altın, 76 kilo Haktan Özdoğan, 50 kilo Mesut Pelit ve 42 kilo Ensari Narıaçık – Gümüş; 50 kilo Suat Kahraman, 58 kilo Okan Şahin, 85 kilo Dursun Atilla, 45 kilo Oğuz Durmaz, 54 kilo Seyfullah Karakuş – Bronz.

15-16 yaş Grekoromen Stil Güreş Takımı’nın madalya alan güreşçilerinin adları ve aldıkları madalya ise şöyle: 42 kilo Recep Diri – Gümüş ve 54 kilo Selami Uzun – Bronz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Futbol Turnuvası

STK’lar Arası Futbol Turnuvası başladı

Ataşehir ilçe sınırları içerisindeki sivil toplum kuruluşlarının katıldığı STK’lar Arası Futbol Turnuvası başladı. Teması “kardeşlik”, adı “Birlikte Türkiye’yiz” ...