Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Seni seviyoruz Barış!..

Barış Manço’nun bedenen aramızdan ayrılışının 16. yılında Kadıköy Belediyesi, geniş yankı bulan anma programı düzenledi. Eşi Lale Manço ve çocukları Doğukan ve Batıkan’ın a katıldığı geceye Barış Manço’nun sevenleri yoğun ilgi gösterdi. CKM’nin koltukları doldu taştı, hasret salonun dışına taştı.

Moğollar ve Kurtalanexpress’in şarkılarıyla nostalji dolu anlar yaşattığı gecede Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, Doğu ile Batı sentezini harmanlayan Barış Manço’nun Kadıköylü yönüne dikkat çekti.

EMRAH KARACA İLE DÜET…

Cem Karaca’nın oğlu Emrah Karaca’nın şarkılarına, Doğukan ve Batıkan Manço da eşlik etti. Caddebostan Kültür Merkezi’nde tek bir ağızdan yankılanan şarkılar, hüzün ve coşku dolu anları birlikte yaşattı. Şair – Yazar Sunay Akın’ın sunumuyla renklenen gecede Barış Manço için; “Unutmadık seni, özlemle anıyoruz, hep bizimlesin” mesajları verildi.

sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Evde temizlik hizmeti

Kadıköy Belediyesi’nden Evde Temizlik Hizmeti

Kadıköy Belediyesi; engelli, yaşlı veya kronik sağlık sorunu olan ilçe sakinleri için Evde Temizlik Hizmeti başlattı. Kadıköylülerin ücretsiz ...