Seni seviyoruz Barış!..

Barış Manço’nun bedenen aramızdan ayrılışının 16. yılında Kadıköy Belediyesi, geniş yankı bulan anma programı düzenledi. Eşi Lale Manço ve çocukları Doğukan ve Batıkan’ın a katıldığı geceye Barış Manço’nun sevenleri yoğun ilgi gösterdi. CKM’nin koltukları doldu taştı, hasret salonun dışına taştı.

Moğollar ve Kurtalanexpress’in şarkılarıyla nostalji dolu anlar yaşattığı gecede Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, Doğu ile Batı sentezini harmanlayan Barış Manço’nun Kadıköylü yönüne dikkat çekti.

EMRAH KARACA İLE DÜET…

Cem Karaca’nın oğlu Emrah Karaca’nın şarkılarına, Doğukan ve Batıkan Manço da eşlik etti. Caddebostan Kültür Merkezi’nde tek bir ağızdan yankılanan şarkılar, hüzün ve coşku dolu anları birlikte yaşattı. Şair – Yazar Sunay Akın’ın sunumuyla renklenen gecede Barış Manço için; “Unutmadık seni, özlemle anıyoruz, hep bizimlesin” mesajları verildi.

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

İlginizi Çekebilir

felsefe seminerleri

Kadıköy’de çocuklara özel felsefe seminerleri

Kadıköy Belediyesi, geçtiğimiz yıl Caddebostan Kültür Merkezi’nde başlattığı felsefe seminerlerini ilçenin farklı kültür merkezleri ve atölyelerine taşıdı. Belediyenin üniversitelerle işbirliği halinde düzenlediği yetişkinler için felsefe ...