Şampiyonluk Kupası pazar günü Kadıköy’de…

Spor Toto Süper Lig’in 33. haftasında Cuma günü Karabükspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, Şampiyonluk Kupası’nı ise 11 Mayıs Pazar günü Şükrü Saracoğlu Stadı’nda düzenlenecek törenle kaldıracak. Cuma günü oynanacak Karabükspor maçının ardından Saracoğlu Stadı, iki gün boyunca kutlamalar için hazırlanacak.

Sarı-lacivertli yönetim, normalde Pazar günü oynanacak olan Karabükspor maçını Cuma günü oynayıp, Pazar gününün tamamını kutlamalara ayırmak istedi. Karabük yönetimi ve teknik heyeti de bu talebe olumlu yaklaşınca, Türkiye Futbol Federasyonu maçı Cuma gününe aldı.

BİLETLER PAZAR GÜNÜNE KADAR SAKLANACAK…

Karabük maçına gelecek olan taraftarlar, aynı biletle kutlama törenlerine de girecek. Bu yüzden maça gidecek taraftarın biletlerini Pazar gününe kadar saklaması gerekiyor.

BAĞDAT CADDESİ’NDE YOĞUN KALABALIK BEKLENİYOR…

Sarı-lacivertli takım için üstü açık bir otobüs hazırlandı. Kafile, Samandıra’dan yola çıkarak Bağdat Caddesi’nden geçecek ve oradan stada kadar bu otobüsle taraftarı selamlayacak. Özellikle Bağdat Caddesi’nde yoğun bir kalabalığın takımla kucaklaşması bekleniyor. Yaklaşık 2 saat sürmesi planlanan törende, “mapping” adı verilen ışık gösterileri de yapılacak.

 

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy Belediyesi

Kadıköy Belediyesi’ne Sağlıklı Şehir Planlaması Ödülü

Kadıköy Belediyesi, bu yıl Eğitim Mahallesi’nde hizmete giren “Kemal Sunal Parkı ve Ekolojik Yaşam Merkezi” projesi ile Türkiye ...