Engelsiz tatil başlıyor…

Çekmeköy’de yaşayan 100 engelli vatandaş, aileleriyle birlikte tatil yapacakları İSEM Florya Engelliler Kampı’na uğurlandı.

Çekmeköy Belediyesi Engelliler Masası ve İSEM Çekmeköy Engelliler Merkezi işbirliğiyle, engellilerin sosyal yaşama katılmaları için düzenlenen etkinliklerde sırayı yaz kampları aldı. Çekmeköy’de yaşayan 100 engelli, aileleriyle birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Müdürlüğü bünyesinde engellilere hizmet veren İSEM Florya Engelliler Kampı’nda tatile gönderildi.

Belediye tarafından ulaşımları sağlanan aileler; sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerin yer aldığı deniz kenarındaki kampta unutamayacakları bir hafta geçirecek.

GÜZEL İNSANLARA ÖZEL HİZMETLER…

Toplam 60 bin metrekare alan üzerine Florya sahiline kurulmuş yaz kampında, engelli ve yakınları tatil yapıyor. Televizyon, klima, 24 saat sıcak su imkânı, telefon, çardak ve çiçek bahçesine sahip 55 müstakil evin bulunduğu kampta, sosyal ve sportif faaliyetler de dikkat çekiyor.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Genç yetenekler Satranç Turnuvası’nda yarıştı

Sancaktepe Genç Gelecek Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen satranç turnuvası kıyasıya mücadeleye sahne oldu. ZİHİN JİMNASTİĞİ İÇİN… Genç Gelecek ...