Renault’da “Otomatik Vites Günleri” başlıyor…

6x30_SUBAT_fluence

Şubat ayında “Otomatik Vites Günleri” kampanyası kapsamında, düz vites ve otomatik vites arasındaki farkın yüzde 25’i avantajı ile tüm Renault benzinli ve dizel otomatik vites seçeneği olan modellere sahip olabilirsiniz. 

“Otomatik Vites Günleri” fırsatı Fluence, Megane HB, Megane Coupé, Megane Sport Tourer, Grand Scenic, Megane Coupé Cabriolet modellerinin benzinli ve dizel EDC versiyonlarında bulunuyor. Ayrıca Fluence, Clio, Megane HB modelleri 1.6 benzinli otomatik vites, Latitude ve Koleos 2.0 dCi otomatik vites versiyonlarına da bu fırsat ile sahip olabilirsiniz. 

Diğer taraftan, Renault’da Şubat ayı boyunca cazip kredi olanakları da bulunuyor. 48.000TL tutarında kredi için 48 aya kadar tüm vadeler %0,99 sabit faiz oranına sahip. Bu fırsat, kısa ve uzun vadeli kredi kullanımında tek bir faiz oranı ile size avantaj sağlıyor.

Tüm bu fırsatların yanı sıra, Trafic ve Master için özel olarak 24.000 TL, 24 ay % 0 ve Yeni Kangoo Multix için özel olarak 15.000 TL, 15 ay % 0 kampanyası ile hayallerinizin Renault’suna kavuşabilirsiniz.

2

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

AYGAD

AYGAD’dan toplantı öncesi balık partisi

Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti (AYGAD), Ekim ayının ikinci yönetim kurulu toplantısını 20 Ekim Cumartesi günü yaptı. Maltepe’de, AYGAD ...