Referans Kartal Towers

Referans Kartal Towers, “Genç Mühendislik” dedi

Anadolu Yakası’nın iddialı projeleri arasında gösterilen Referans Kartal Towers; tüm mekanik, tesisat ve taahhüt işlerinin yapımı için İlker Alkun yönetimindeki Genç Mühendislik’i tercih etti.

Kiler GYO tarafından Kartal’ın Atalar bölgesinde 300 milyon TL’lik bir yatırım bedeliyle hayata geçirilmekte olan Referans Kartal Towers, 31 ve 24 katlı iki bloktan oluşuyor. Projede 451 konut ve 800 metrekarelik ticari alan bulunuyor.

Referans Kartal Towers

GÜVEN BAŞARIYI GETİRİYOR…

Böylesine önemli bir projede kendilerinin tercih edilmiş olmasından büyük bir memnuniyet duyduklarını dile getiren Genç Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı İlker Alkun; “Güven duygusu her şeyin ötesindedir. Bu durum her iki taraf için de geçerlidir. Güven duygusu ile yapılan işlerde başarısızlık söz konusu olmaz. Biz de Kiler GYO ve Biskon Yapı’ya çok güveniyoruz. Bizleri tercih etmekle üzerimize bir kat daha sorumluluk yüklemiş oldular. Bu tercihlerinden dolayı her iki şirkete de teşekkürlerimizi iletiyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

YAPAY DERE VE SU OYUN ALANLARI BİLE VAR…

Projesi Aslı Mimarlık tarafından tasarlanan inşaatın yapım işini Biskon Yapı gerçekleştiriyor. Referans Kartal Towers’ın sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzları, hamam, sauna, hobi salonları, fitness ve pilates, dans stüdyoları, koşu ve yürüyüş parkuru gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor. Projede çocuklar için ise kreş, aktivite terasları, renk bahçeleri, meyve korusu, yapay dere ve su oyun alanlarına yer verilmiş.

İDEAL KONUMUYLA DİKKAT ÇEKİYOR…

Referans Kartal Towers, lokasyon olarak sahilyoluna 2 dakika, metroya 2 dakika, Marmaray’a 2 dakika, Adalet Sarayı’na 2 dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 3 dakika, Kartal İDO İskelesi’ne 4 dakika, Maltepe, Pendik ve Bostancı İDO iskelelerine 17 dakika, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na da 27 dakika mesafede olması ile dikkat çekiyor.

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

AYGAD

AYGAD’dan toplantı öncesi balık partisi

Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti (AYGAD), Ekim ayının ikinci yönetim kurulu toplantısını 20 Ekim Cumartesi günü yaptı. Maltepe’de, AYGAD ...