PTT

PTT’nin jesti, Kadıköylü yaşlı kadını duygulandırdı

176. kuruluş yıldönümünü kutlayan PTT, Kadıköy’de göz yaşartan sürprizle misafirini karşıladı. Numaratörden 176. işlem sırasını alan Yeldeğirmeni sakini yaşlı kadın bir anda çiçekler, hediyeler ve alkışlar içerisinde kaldı. PTT yöneticileri ve personelinin sürprizi, iki yıl önce eşini kaybeden 67 yaşındaki Müşen Kızıldere’de büyük mutluluk yarattı.

PTT İstanbul Anadolu Yakası Baş Müdürü Necati Yoldaş, Baş Müdür Yardımcıları Mehmet Birtek ve Servet Önder, PTT Kadıköy Müdürü Rüya Engindeniz ve kısım müdürleri ile birlikte personeller, 176. yıl kutlamaları kapsamında geleneksel hale gelen sürprizlerini gerçekleştirdi.

ptt-nin-jesti-kadikoylu-yasli-kadini-duygulandirdi-8

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ UNUTULMADI…

Kadıköylü PTT müşterisi Müşen Kızıldere’ye, kurum yöneticileri tarafından 15 Temmuz darbe girişiminde şehit düşen vatandaşlarımıza yönelik bilgilendirme kitabı da takdim edildi.

ptt-nin-jesti-kadikoylu-yasli-kadini-duygulandirdi-7

PTT, SICACIK BİR AİLE…

Son yıllarda ciddi atılımlar yaparak kamu hizmetinin gereklerini modern dönem imkanları ile birleştiren PTT kabuğunu kırdı. Gözle görülür bir şekilde hissedilen değişim, kurumun “sıcacık bir aile” haline dönüşen personeli ve vatandaş arasındaki bağlarını daha da güçlendirmeye devam ediyor.

ptt-nin-jesti-kadikoylu-yasli-kadini-duygulandirdi-1

Sürprizden bilgisi olmadan numarasını alan Yeldeğirmeni sakini, biraz sonra olacaklardan henüz habersiz…

ptt-nin-jesti-kadikoylu-yasli-kadini-duygulandirdi-6

Duygu dolu anlar yaşayan 67 yaşındaki Müşen Kızıldere, iki yıl önce kaybettiği eşinden kalan maaşını her ay gelip düzenli olarak PTT’den huzurla alan Kadıköy sakinlerinden…

ptt-nin-jesti-kadikoylu-yasli-kadini-duygulandirdi-5

ptt-nin-jesti-kadikoylu-yasli-kadini-duygulandirdi-9

ptt-nin-jesti-kadikoylu-yasli-kadini-duygulandirdi-2

ptt-nin-jesti-kadikoylu-yasli-kadini-duygulandirdi-4

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Veysi Akay

Kadıköylü Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday oldu

AKAY Kolejleri kurucusu Kadıköylü Veysi Akay, Ak Parti İstanbul 1. Bölge’den aday adaylığını ilk açıklayan isim oldu. Aynı ...