Prof. Dr. İsmet Dindar ve ekibi Medicana Sağlık Grubu’nda…

1

Kalp ve Damar Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. İsmet Dindar, Medicana Sağlık Grubu’nun Çamlıca Hastanesi’nde hasta kabulune başladı.

Koroner anjiyografi, anjiyoplasti, koroner stent, balon ve valvuloplasti uygulamalarını içeren “Girişimsel Kardiyoloji” alanında, Türkiye’deki akademik ve özel sağlık kuruluşlarında sayısız uygulamalarda görev alan ve birçok girişimsel kardiyologun yetişmesinde katkısı bulunan Prof. Dr. İsmet Dindar, koroner anjiyografi ve stent uygulamalarında ülkemizde en deneyimli isimler arasında yer alıyor.

Uluslararası akreditasyon kuruluşu JCI tarafından akreditasyon belgesi almaya hak kazanmış hastaneleri ile dünyada sağlık alanında önde gelen kaliteyi hastalarının hizmetine sunmak için aralıksız çalışan Medicana Sağlık Grubu; İstanbul Çamlıca, Bahçelievler ve Avcılar’daki hastaneleri ve dünyanın sayılı özel sağlık yatırımları arasında sayılan Medicana International İstanbul, Medicana International Ankara ve Medicana International Samsun hastanelerinden oluşan hizmet halkası ile tüm branşların yanı sıra, donanımlı üniteleriyle Kardiyoloji alanında yüksek standartlarda 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyor. 

ismet dindar

Türkiye’de “Girişimsel Kardiyoloji” alanında tecrübe ve birikimleriyle önemli katkıları olan Kalp ve Damar Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. İsmet Dindar; Medicana Sağlık Grubu’ nun 20 yılı aşkın deneyimi, bilgi birikimi, hizmet kalitesi ve teknolojik donanım gücü ile biraraya gelerek uluslararası başarılara imza atmayı hedefliyor…

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

3 yorum

 1. Sayın İsmet Dindar Hoca’nın mail adresini mümkünse öğrenmek isterim…
  Teşekkürler…

 2. shalva gabadadze

  sn.prof.dr. ismet dindar hoca’nin e-posta adresini ogrenmek isterim…tesekkurler

 3. Prof. Dr. Ismet Dindar,

  I am Irina Nakashidze from Georgia (Ajara, Batumi).
  I am Shushana Futkaradze’s relative. She gave me your phone number.
  I am Phd in Biology (Human Population Genetics), I work genetics and some molecular mechanism in women diseased with cancers. I was in the Bilkent University last Years. I want to work in your new University, which is being bult in Batumi.

  Dear, Ismet Dindar,
  I can send my CV, but Unfortunalety I do not know your e-mail.
  Aunt Shushana want to met you, when you was in Batumi, but she could not.

  All The Best,
  Sincerely,
  Irina Nakashidze
  PhD in Biology

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Bulgurlu’ya aile sağlığı merkezi

Üsküdar Bulgurlu’da temeli 11 ay önce atılan ve yakınlarda kaybettiğimiz Memduh Cumhur’un adının verildiği aile sağlığı merkezi, düzenlenen ...