Power Plate ile sağlıklı günlere…

Dünya genelinde birçok ülkede kullanılan ve son yıllarda ülkemizde de yaygınlaşan Power Plate Akademi, “zamanım yok” diyenlere alternatif sunarak, kısa sürede ideal bir vücut vaat ediyor.

Suadiye’de spor ve sağlık tutkunları için çalışmalarını yürüten Gürcan Özkaya, Power Plate teknolojisini Kadıköy Life özel röportajında şu şekilde paylaştı:

“Power Plate, vücutta vibrasyon etkisi yaratarak kasların çalışmasını sağlıyor. Haftada 3 defa 10’ar dakikalık uygulama ile beş hafta içerisinde sıkı bir vücuda kavuşabiliyorsunuz. Kullanım alanları her geçen gün artan mevcut teknoloji, son zamanlarda özellikle medikal alanda kullanılıyor.

MASABAŞI ÇALIŞANLAR İÇİN İDEAL YÖNLERİ VAR…

Günümüzde hareketsiz yaşam tarzı oldukça yaygınlaşıyor. Sürekli oturarak çalışmak durumunda kalan kişilerin zamanla sağlık problemleri yaşamaları kaçınılmaz. Masa başında çalışmanın yoğun olduğu kurumlarda Power Plate devreye giriyor. Böylece ileride yaşanabilecek sağlık sorunları engelleniyor. Uygulamanın kısa sürede uygulanabilmesi ve saatlerce gerçekleştirilen spor çalışmasına eşdeğer olması da, ilgi görmesinin ana sebeplerinden biri…”

KADIKÖY LIFE MAYIS & HAZİRAN 2014 SAYISINDA…

Gürcan Özkaya’nın sağlık ve spora yönelik önemli mesajlar verdiği röportajımızın tüm ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin Mayıs & Haziran 2014 sayısında yer alacak. Power Plate teknolojisine ulaşabilmek için gerekli iletişim bilgileri ise şu şekilde açıklandı:

Çolak İsmail Sok. Yılmazlar Apt. No:49/B D:2 Suadiye – Kadıköy

Tel: (0216) 380 02 27 – (0533) 691 34 27

E-mail: [email protected]  –  www.powerplateakademi.com

sporvitrini

Hakkında Gökçe Uğurlu

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Geleneksel Sancaktepe gençlik oyunları başladı

Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Gençlik Oyunları renkli görüntülere sahne olan açılış töreniyle başladı. Renkli görüntülere ...