Bedri Usta’nın meşhur kebabı Kuruçeşme’de…

Bedri Usta Adana Kebapçısı’nın beşinci şubesi, Kuruçeşme Sortie’de hizmete giriyor. “Bugüne kadar hep bize geldiler, artık biz de misafirlerimizin ayağına gidiyoruz” diyen ünlü kebapçı Bedri Usta, lezzet şölenine hazırlanıyor.

Kalamış, Caddebostan, Suadiye ve Bodrum’un ardından Bedri Usta Adana Kebapçısı’nın yeni şubesi, ilk kez Avrupa Yakası’nda hizmete girecek. Nisan ayı ortasında açılacak mekân, lezzet tutkunlarına yeni bir kapı aralayacak.

KEBABIN ADI DEĞİL, “TADI”…

Kebabın hazırlanışından sunumuna kadar her aşamasının bir sanat olduğunu ifade eden Bedri Usta; “Kebabın adını her yerde görebilirsiniz, ancak gerçek Adana Kebabı’nı her yerde yiyemezsiniz. Kebap deyip geçmemek gerekiyor. O kadar püf noktaları var ki… Bizi Bodrum’a misafirlerimiz taşıdı. Şimdi de Avrupa Yakası’na taşıyorlar. Biz de onlara layık olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” diyerek, İstanbul genelinde yatırımlarının süreceğini açıkladı.

Bedri Usta’nın dünden bugüne çok özel açıklamalarda bulunduğu özel röportaj, Kadıköy Life Dergisi’nin Mayıs & Haziran 2014 sayısında okurları ile buluşacak.

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

2 yorum

  1. Bedri Usta’yı tek geçerim… Başka yok… Teşekkürler…

  2. burayı görmeniz lazım denize sıfır olağan bir manzarada essiz bedri ustanın lezzetlerinden damaktaki bıraktığı tadı ve manzarasıyla herkesin mutlaka uğması gereken bir cennet

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ayrılıkçeşme

Ayrılıkçeşme’de üçüncü dalga yaşam alanı

Üçüncü dalga akımının sadece kahve akımı değil, bir yaşam biçimi olduğunun yapılan araştırma geliştirme çalışmaları ile de desteklenmesiyle ...