Pendik Çarşı’da “İndirim Günleri”…

Pendik ekonomisini canlandırmak, esnafı korumak ve AVM’ler dışında açık havada da alışverişin keyfini yaşatmak için organize edilen “İndirim Günleri”, yılın son günlerinde Pendik Çarşı’ya büyük bir hareketlilik katacak.

Pendik Belediyesi’nin desteğinde düzenlenen organizasyona, Dumankaya İnşaat da sponsor oldu. Pendik İndirim Günleri, orta ve küçük ölçekli esnafı ortak bir pazarlama stratejisi etrafında buluşturarak, profesyonel pazarlama stratejilerine sahip AVM’ler karşısında güçlü kılmak üzere oluşturuldu.

Bundan böyle yılda iki defa yapılması planlanan Pendik İndirim Günleri’nin ilki, 21 Aralık’ta başlayıp 31 Aralık’a kadar devam edecek. Etkinlik kapsamında Pendik’te yer alan her esnaf, en az bir ürününü yüzde 50’ye varan indirimle satışa çıkararak, Pendik Çatısız Çarşı Dayanışması’na destek verecek. Pendik Belediyesi de çeşitli noktalardan Pendik Çatısız Çarşı’ya ücretsiz ulaşım sağlayacak.

SOKAKTA İNDİRİM ETKİNLİĞİ VAR…

İndirim günleri süresince Pendik Çarşı, birbirinden renkli saha etkinliklerine sahne olacak. Photo Shooter ekipleri, Pendik İndirim Günleri’ne katılanların fotoğraflarını ücretsiz çekerek, katılımcılara hediye edecek. Pendik sokaklarında her köşede bir müzisyen müzik ziyafeti sunacak, ücretsiz karikatür çizimleri yapılacak, Çocuklara hediyeler dağıtılacak. Pendik Çatısız Çarşı mağazaları ise, her biri kendi belirleyecekleri indirim oranıyla 3 ay geçerli indirim çekleri dağıtacaklar.

HER SEKTÖRDEN İNDİRİM…

1.040 üyesi bulunan Çatısız Çarşı Derneği’ne bağlı esnaf; giyimden inşaata, fastfood sektöründen kuyumculuğa kadar her alanda indirime gidiyor. Pendik Çarşı’da yer alan ve indirime katılan  işyerleri, alışverişte cazip fırsatlar sunacak.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...