Pendik büyük koşuya hazırlanıyor

Fun Run Series 2017 Pendik Etabı, 24 Eylül Pazar günü koşulacak. İlki geçen yıl yapılan ve yoğun ilgi gören koşu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Pendik Belediyesi işbirliğiyle gerçekleşecek.

Koşuya katılım için kayıtlar, 11-21 Eylül tarihleri arasında online olarak pendik.bel.tr üzerinden yapılacak. Kayıt işlemlerini tamamlayanların, 22-23 Eylül tarihleri arasında Pendik Belediyesi Beyaz Masa birimlerinden göğüs numarası ve chiplerini almaları gerekiyor. Kayıt işlemini pendik.bel.tr’den yaptıran ilk 1.000 kişiye, göğüs numarası ve chipler ücretsiz olarak verilecek. Koşu ise 24 Eylül Pazar günü saat 10.00’da Pendik Sahil Pazar Alanı’ndan başlayacak. Yarış öncesi ve sonrasında, Pendik metro istasyonu çıkışından yarış alanına ring seferler düzenlenecek.

7 KİLOMETRELİK ETAP…

Fun Run Series Pendik Yarışı’nda, Pendik sahilyolu üzerinde yer alan The Green Park Otel yanındaki Açık Pazar Alanı önünden Kartal yönüne doğru koşularak, İDO önündeki göbekten geri dönülecek. Yarışçılar aynı güzergâhı iki tur halinde koşarak, toplam 7 kilometrelik etabı tamamlamış olacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor İstanbul tarafından bu yıl 4 ilçede düzenlenen etkinlik, üçüncü etap olan Pendik’in ardından 22 Ekim tarihinde Küçükçekmece etabıyla sona erecek.

Pendik

Fun Run Series 2017 Pendik Etabı, 24 Eylül Pazar günü koşulacak. İlki geçen yıl yapılan ve yoğun ilgi gören koşu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Pendik Belediyesi işbirliğiyle gerçekleşecek…

sporvitrini

Hakkında Deniz İhsan Taşdelen

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kaynarca-Pendik-Tuzla metro ihalesi

Alarko Holding CEO’su Ayhan Yavrucu, “Kaynarca-Pendik-Tuzla projesi yapılacak, finansman modelleri üzerinde çalışıyoruz” dedi. Alarko Holding CEO’su iptal edilen ...