Palladium AVM’de “Thrill The World” organizasyonu…

Eğlence ve alışverişi tek bir çatı altında toplayan ve ilklere imza atmayı ilke edinen Anadolu Yakası’nın prestijli alışveriş merkezlerinden Palladium AVM, beşinci kez ana sponsorluğunu üstlendiği “Thrill The World” dans organizasyonuna ev sahipliği yaptı.

2006 yılından günümüze her yıl Eylül ayının son haftasında gerçekleştirilen uluslararası dans organizasyonu “Thrill The World” kapsamında, yüzlerce şehirdeki Michael Jackson hayranları eşzamanlı olarak özel koreografiye sahip dans performansı gerçekleştiriyor.

ZOMBİ KOSTÜMLERİ GİYİP, ÖZEL MAKYAJ YAPTILAR…

2009 yılından bu yana Türkiye’de de düzenli olarak gerçekleştirilen ve ülkemizin dünyanın en kalabalık katılımcı rekorunu elinde tuttuğu organizasyon öncesinde, Palladium AVM içerisinde Latin, Zumba ve Hiphop gibi dansların workshopları gerçekleştirildi. Daha önce Thriller dans koreografisinin derslerini alan ve gün içerisinde Palladium AVM’de gerçekleştirilen workshoplara katılım gerçekleştirerek kurguyu öğrenen kişiler, performans öncesinde zombi kostümlerini giyerek özel makyajlarını yaptı.

PROFESYONEL DANSÇILARI ARATMADILAR…

Gün boyunca farklı kültürlerden ve dillerden insanlarla bir araya gelmek için bu görsel şölene hazırlanan dansçılar, saatler 00.00’ı gösterdiğinde “Pop’un Kralı” Michael Jackson’ın anısına aynı anda dans etmeye başladı. Sergiledikleri performanslar sayesinde profesyonel dansçıları aratmayan 7’den 70’e Jackson hayranları, ünlü sanatçının anılarını yaşatmanın mutluluğunu yaşadı.

LÖSEV YARARINA BAĞIŞ TOPLANDI…

Etkinlik günü Palladium AVM içerisinde bulunan Lösev kumbarasına para atan ya da sms göndererek 10 TL bağış gerçekleştiren katılımcı ve izleyiciler; yardımlaşma, eğlence ve dans dolu bir gün geçirdiler.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Palladium Ataşehir

Hermes’ten Palladium Ataşehir’e 7 ödül birden

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir,  “Masal Küresi Şenliği” ve “Yeni Yıl Melodisi” etkinlikleriyle Hermes ...