Palladium, çocuklar için sanat atölyesine dönüşüyor…

Palladium Ataşehir AVM, her Cumartesi ve Pazar günü “Yaz boyu eğlence, yaz boyu sanat” teması ile çocuklar için sanat atölyesine dönüşecek.

Alışveriş ve yaşam merkezi Palladium Ataşehir AVM, yaz boyunca her hafta sonu çocuklara yönelik renkli ve eğitici sanat atölyelerine ev sahipliği yapacak. Minik misafirler, 4 Temmuz Cumartesi ve 5 Temmuz Pazar günü tasarım, oyuncak, heykel, resim, gerekli şeyler ve collective art atölyelerinde hem eğlenecek hem öğrenecek.

UZMAN EĞİTMENLER EŞLİĞİNDE SANAT EĞİTİMLERİ…

3-6 yaş ve 7-14 yaş grubuna yönelik hazırlanan aktivite kuşağının ilki 4 ve 5 Temmuz’da tasarım, oyuncak, resim, heykel, gerekli şeyler tasarım ve collective art atölyeleri ile başlayacak. Birer saatlik çeşitlendirilmiş ve ardışık atölye programlarından oluşan etkinlikler, sanat ve pedagoji formasyonlarına sahip uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilecek. Minik sanatseverler, Palladium Ataşehir AVM’de düzenlenecek tüm atölyelere ücretsiz olarak katılabilecek.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kardeş kent Monheim’de cami temel atma töreni

Ataşehir Belediye Başkan Vekili İlhami Yılmaz, Ataşehir’in kardeş kenti Monheim’de Osman Gazi Cami’nin temel atma törenine katıldı. Almanya’nın ...