Palladium Ataşehir

Palladium Ataşehir’e ödül yağmuru

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, Hermes Creative Awards’ta 3 Gold ile ödüllendirildiği “Trickbox” etkinliği ve 3 Platinum ödülü aldığı “Kapadokya Günleri” ile fark yaratarak, toplamda 6 ödülün sahibi oldu.

Alışveriş merkezinin içerisine yerleştirilen dev kutuya, etraftan gelecek tüm dikkat dağıtıcı öğeye rağmen “gözünü kırpmadan en uzun süre bakmak” üzerine kurulu eğlenceli bir yarışma olan Trickbox etkinliğiyle Palladium Ataşehir, Hermes Creative Awards’ın “Social Marketing Campaign”, “Special Event” ve “Consumer Engagement” kategorilerinde Gold ödüllerine layık görülerek, toplam 3 Gold ödül kazandı.

ETKİNLİKLERİYLE ÖDÜL ÜSTÜNE ÖDÜL ALIYOR…

Cappadox Festivali ile aynı dönem gerçekleştirilen Kapadokya Günleri’nde ise etkinlik,  alışveriş merkezinin içerisini sıcak hava balonları ve atrium süslemeleriyle renklendirerek AVM ziyaretçilerine Kapadokya ruhu yaşatırken, “Düşünce Gücüyle Uçur” adlı dikkat çekici yarışma ile farklı ve eğlenceli bir deneyim sunan Palladium, Hermes Creative Awards’ın “Communication/Marketing Campaign”, “Special Event” ve “Cultural Heritage Survival” kategorilerinde ödüllendirilip, toplam 3 Platinum’un sahibi oldu.

GEÇEN SENE DE 4 ÖDÜL ALMIŞTI…

Hermes Creative Awards 2017’den 6 ödül birden kazanan Palladium Ataşehir, 2016’ya girerken hazırladığı “Yılbaşı Köyü” etkinliğiyle de geçen sene yine Hermes Creative Awards’ta 1 Platinum ve 3 Gold olmak üzere toplam 4 ödül birden almıştı.

Palladium Ataşehir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Marea Sea Food

Baş döndürücü lezzetlerin adresi; Marea Sea Food

Farkını ancak ziyaret ettiğinizde anlayabileceğiniz lezzet noktaları arasında yer alan Ataşehir Marea Sea Food, sadece muhteşem dekorasyonu ile ...