Öz Kadıköylüler kahvaltıda buluştu…

Kadıköy’ün önde gelen birçok ismini tek çatı altında toplayan ve kısa sürede 3.500 üyeye ulaşan Öz Kadıköylüler Grubu, 24 Kasım Pazar günü Kalamış Khalkedon’da düzenlenen “Kışa Merhaba” kahvaltısında bir araya geldi.

Kadıköy’ün önde gelen aileleri olarak, gruplarını temsilen gayet sıcak bir ortamda bir araya gelen 76 üye, 2014 yılı içinde “Kadıköy ve Cumhuriyet” yolunda neler yapmaları gerektiklerini konuşurken, konu ile ilgili olarak gelecek sene için ümit dolu olduklarını ifade ettiler.

Kadıköy’ün eski müzisyenlerinden Gökçen Kaynatan, Ahit Oben, İlhan Denizhan ve Kadıköy Life Dergisi Köşe Yazarı R. Sertaç Kayserilioğlu’nun da içlerinde bulunduğu grup, toplantı sonunda yönetim kurulu olarak sağlık sorunu geçiren grubun kurucusu Dr. Kemal Pelit’i evinde ziyaret ettiler.

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir yorum

  1. Kaliteli bir gurup. Etkinliklerden nasıl haberimiz olacak?

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

felsefe seminerleri

Kadıköy’de çocuklara özel felsefe seminerleri

Kadıköy Belediyesi, geçtiğimiz yıl Caddebostan Kültür Merkezi’nde başlattığı felsefe seminerlerini ilçenin farklı kültür merkezleri ve atölyelerine taşıdı. Belediyenin üniversitelerle işbirliği halinde düzenlediği yetişkinler için felsefe ...