Ölüm bahşişi!..

Düğün sezonu açıldı; gelin arabalarından bahşiş almak için canını hiçe sayan çocuk ve gençler, yürekleri ağza getirdi. Fenerbahçe’de aracın üstüne atlayan genç, dakikalarca trafikte ölümle dans etti. O anlar, Kadıköy Life tarafından görüntülendi.

Cemil Topuzlu Caddesi üzerinde trafik ışıklarında bahşiş bekleyen ve tinerci olduğu iddia edilen genç, düğün arabasını görmesi ile birlikte kendini yola attı. Damadı ikna edemeyen kişi, seyir halindeki aracın üstüne çıkınca yürekler ağza geldi. Araç içinde ilk anlarda panik yaşansa da, gelin ve damat ilerleyen dakikalarda tebessüm etmekten geri kalamadı. Bahşişini alan genç, hızla caddeden uzaklaştı.

KAZALARA AÇIK DAVETİYE…

Trafikte canlarını hiçe sayan gençler ve çocuklar, çiftleri mutlu gününde büyük risklerle karşı karşıya getiriyor. Son olarak Şişli’de çocukların dikkatini dağıttığı gelin arabası sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybetmiş, araç takla atmıştı. Yine 2012 yılında Kozyatağı’nda meydana gelen olayda, bahşiş için gelin arabasının önünü kesen araç sürücüsü ve yakınları ile düğün çifti birbirine girmişti.

 

 

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Nihat Şen: Kentsel dönüşüm iyi anlatılamadı!

Kadıköylü mimar ve kentsel dönüşüm uzmanı Nihat Şen, Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Türkiye için terörden sonra en önemli konu ...