JCI Kadıköy’de yeni başkan belli oldu…

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Kadıköy Şubesi, 2014 Yılı Olağan Genel Kurulu’nu 50 kişiye yakın bir katılım ile Kozyatağı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

2013 Yönetim Kurulu Başkanı Nihan Altındoğan, Genel Kurul’da delegelerine 2013 yılı faaliyet programını ve dönem sonu bütçesini aktardı; başarı ile ibra oldu. JCI Kadıköy Şubesi 2014 Dönem Başkanı İhsan Örnekal ise şubenin gerçekleştirmekte olduğu projeler, eğitimler ve toplantılar ile ilgili 2014 yılı ilk 6 aylık faaliyet raporunu ve bütçesini JCI Kadıköy delegelerine sundu.

2015 YILI BAŞKANI SEÇİLDİ…

JCI Kadıköy 2014 yılı Olağan Genel Kurulu’nda, 2014 yılı Yönetim Kurulu üyelerinden Fatih Şengül, şube delegelerinin oybirliği ile JCI Kadıköy Şubesi 2015 yılı Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

AYNI AZİM VE ÖZVERİ İLE YOLA DEVAM…

Genel Kurul sonunda 2014 yılı Şube Başkanı İhsan Örnekal, 2014 yılı sonuna kadar “JCI KADIKÖY” markası için hedeflenen çalışmalara aynı azim ve özveri ile devam edeceklerini belirtti.

 

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Plak Günleri

Kadıköy’de Plak Günleri

Kadıköy Belediyesi’nin üçüncü kez düzenlediği Kadıköy Plak Günleri’nde plaklar, bu yıl Türk müziğinin en önemli seslerinden biri olan ...