Okul arkadaşlığından 17 yıllık mutlu bir yuvaya…

Fulya & Altay Şimşek çifti, evlilik yıldönümlerini Çırağan Palace Kempinski’de kutladı. Çırağan yönetimi, mutlu çifte özel gününde “evlilik yıldönümü pastası” ile sürpriz yaptı.

Özel Ahmet Şimşek Koleji Genel Koordinatörü Altay Şimşek, lise döneminde yine aynı okulda eğitim gören Fulya Encan’a aşık oldu. Eğitim sürecinin ardından 1997 yılında nikâh masasına oturan çift, evliliklerinin 17. yılında mutlu bir yuvanın sırrını Kadıköy Life ile paylaştı.

EMPATİYİ NE KADAR BECEREBİLİYORUZ?..

İç Mimar Fulya Encan Şimşek: “Genç yaşımızda 17. evlilik yıldönümünün mutluluğunu yaşıyoruz. Bize hep sorarlar ‘Nedir mutluluğunuzun sırrı’ diye… Biraz empati, yürekten sevgi ve aile kavramı, huzur ortamının en önemli faktörlerindendir. Kişilerin karşılıklı olarak kendilerini anlayabilmeleri, şüphesiz ortaya çıkabilecek küçük-büyük tüm sorunları ortadan kaldıracaktır.”

AİLE OLGUSUNU YİTİRMEMELİYİZ…

Özel Ahmet Şimşek Koleji Genel Koordinatörü Altay Şimşek: “Kültürümüz ve geleneklerimizin en önemli değerlerinden biridir aile olgusu… Bir insanı gerek iş hayatında, gerekse de özel yaşamında mutluluğa ve başarıya götürecek en önemli faktörlerden biri aile ortamıdır. Çocuk sevgisi ise kelimeler ile anlatılamaz, ancak yaşanır.”

AHMET ŞİMŞEK’E İKİ TORUN…

Tanınmış eğitimci Ahmet Şimşek ve eşi Yasemin Kumral Şimşek, Altay & Fulya çiftinden iki torun sahibi oldu. Melisa ve Atay, sosyo-kültürel ve sanatsal alanda İstanbul için yetişen özel değerler arasında yerini aldı.

 

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ataevleri yeni mezunlarını verdi

Ataşehir Belediyesi ile Ataşehir Halk Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği, AÇEV’in gönüllü öğretmenlerinin ders verdiği Ataevleri okuma-yazma kurslarından 20, ...