Tepe Nautilus’ta “Pin Kod” söyleşisi…

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus, 2014 söyleşilerine Pin Kod Danışmanı Sibel Arda ile başlıyor.

Tepe Nautilus’ta 11 Ocak’ta gerçekleşecek etkinlikte Sibel Arda, “Pin Kod” olarak adlandırılan insanın doğum tarihinden yola çıkarak geliştirilen rakamsal verilerin kişiliğimizi ve ilişkilerimizi nasıl etkilediğini anlatacak.

Türkiye’de yeni bir kavram olan pin kod çalışmalarında, doğum tarihinde şifrelenmiş olan kişilik deşifre edilerek inceleme yapılıyor. Doğum tarihine göre elde edilen rakamlar ile kişinin yaşamı boyunca göstereceği özellikleri, davranış biçimleri, kişiliğinin güçlü ve zayıf yönleri, ilişki yöntemleri, iş dünyasında gösterebileceği performansı, hangi meslek veya işe uygun olduğu konusunda analiz yapılıyor.

İlişki analizi de oluşturulan pin kodu çalışmaları sayesinde çiftler, fark edemedikleri özelliklerini ortaya çıkararak, birbirlerini daha iyi tanıma ve anlama fırsatı yakalıyor.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Palladium Natural Life

Doğallığın gücü Palladium Natural Life’da!

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir’de her ay gerçekleşen “Palladium Natural Life” etkinliği, 21 Mart’ta ...