Özge Baykal – Melisa Gürbüz.

Mutluluğa Lakerda’da kucak açtılar…

Lakerda Balık, çiftlerin mutlu günlerine ev sahipliği yaptı. 6 yıllık çiftin evlilik yıldönümü ve ikizlerin doğum gününde renkli dakikalar yaşandı.

Küçükyalı sahilinde misafirlerini ağırlayan Lakerda Balık, yeni sezonu karşıladı. Mekan İşletmecisi Dilaver Yıldız eşliğinde özel menüler ile buluşan lezzet tutkunları, sonbahar-kış döneminde Lakerda’yı ziyaret listesine ekledi.

EVLİLİKLERİNİN 6. YILINDA
İLK GÜNKÜ GİBİ…

İkisi de kadın doğum uzmanı, ikisi de aynı hastanenin doktorları… 6 yıldır aynı yastığa başını koyan mutlu çift, evliliklerinin ilk meyvesi için geri sayıma başladı.

Küçükyalı Lakerda Balık’ta evlilik yıldönümlerini kutlayan; “İlk günkü gibi birbirimizi seviyoruz, mutluyuz” diyen Ayşe & Barış Ata çiftine, mutlu gününde dostları eşlik etti. Gecenin spesiyallerini, sektörünün sevilen ismi mekan işletmecisi Dilaver Yıldız masa ile buluşturdu.

Seray Özsoy, Hande Karpuzoğlu, Ayşe Ata, Saliha Ata, Burak Ata, Barış Ata, Devrim Özsoy, Eren Karpuzoğlu, Alp Karpuzoğlu, Duru Özsoy ve Dilaver Yıldız…

İKİZLERİN DOĞUM GÜNÜ MUTLULUĞU…

İkiz kardeşler Özge Baykal ve Melisa Gürbüz, yeni yaşlarını Lakerda Balık’ta karşıladı. “Her zaman birdik, hep bir kalacağız” diyen reklam sektörlerinin sevilen ikizleri, mutluluklarını Kadıköy Life objektifleri ile paylaştı.

Özge Baykal & Melisa Gürbüz…

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Palladium Natural Life

Doğallığın gücü Palladium Natural Life’da!

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir’de her ay gerçekleşen “Palladium Natural Life” etkinliği, 21 Mart’ta ...