Motosiklet dünyasına Hero damgası!..

Türkiye’de sektörüne hızlı bir giriş yapan Hero markası, motosikletlerde ilk defa “5 yıl ya da 50 bin kilometre garanti” dönemini başlattı. Firmanın Ortadoğu ve Avrupa Müdürü Pranchal Srivastora, soluğu İstanbul’da aldı.

Yayın grubumuz bünyesindeki TOURMAG Turizm ile Kadıköy Life Dergilerinin yerinde takip ettiği özel buluşmada, istatistikler ve motosiklet dünyasına yönelik ayrıntılar da açıklandı.

HERO ŞOV!..

Hero Türkiye Genel Koordinatörü M. Sait Orhan, Hero Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi M. Yusuf Soysal ile Hero Türkiye Servisler ve Servis Sonrası Hizmetleri Müdürü Serhat Kurakbelli, Türkiye genelinden basın mensuplarını Wyndham Grand İstanbul Levent Hotel’de ağırladı. Türkiye’de yeni atılımları hayata geçirmeye hazırlanan firmanın Hindistanlı yöneticisi Pranchal Srivastora, buluşma finalinde markanın güvenirliliğini göstermek için Hero modelinin üzerine çıkarak objektiflere poz verdi.

Ayrıntılar, TOURMAG Turizm ile Kadıköy Life Dergilerinin yeni sayısında yer alacak…

Hero Ortadoğu ve Avrupa Müdürü Pranchal Srivastora, Hero Türkiye Genel Koordinatörü M. Sait Orhan, Hero Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi M. Yusuf Soysal…

sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

down sendrom

İBB’den down sendromlu çocuklara Boğaz turu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla organize edilen Boğaz turunda 450 down sendromlu çocuk, ...