MODOKO’nun iftarında gönüller bir oldu…

“Mobilya’nın Başkenti” MODOKO, geleneksel iftar programını İstanbul Boğazı’nın eşsiz terası Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleştirdi. Türkiye’nin mobilya sektörünün önde gelen işadamları ve aileleri, sema gösterileri eşliğinde bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı.

Modoko Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Özçelik, dünya markası üreten sitenin üyelerine, kuruluşun her geçen gün çıtasını yükseltmesi sürecindeki emeklerinden ötürü teşekkür etti. Özçelik, Modoko’nun etkin marka sürecine dikkat çekti.

MODOKO, TÜM MOBİLYACILARI KUCAKLADI…

Ethem Özçelik, davete İstanbul genelinden katılım gösteren farklı mobilya siteleri ve üretim tesisleri yöneticilerine dikkat çekerek, iftar sofralarının manevi yönünün altını çizdi. 500’ü aşkın davetli, Üsküdar Kandilli’nin zirvesinde, Cemile Sultan Korusu’nun eşsiz manzarasıyla iftarını gerçekleştirmenin huzurunu yaşadı.

My Moon Ajans ortakları Cem Berkçil ve Banu Boy…

Modoko’nın PR çalışmalarını sürdüren My Moon Ajans’ın sahibi Cem Berkçil, iftar sofralarının İstanbul’un dokusuyla bütünleşmesi ile eşsiz bir Ramazan akşamının yaşandığını ifade etti.

MODOKO’nun iftar yemeği, mobilya sektöründe emek veren farklı kuruluşları da bir araya getirdi. MASKO Kooperatifi yönetimi, nazik davetlerinden ötürü MODOKO Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Özçelik’e teşekkür etti. Direktör Murat Sarı, Başkan Selahattin Erdoğan, Başkan Yardımcısı Hasan Uygun ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Balta…

MODOKO Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Özçelik…

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Düğün Festivali

Sheraton Grand Ataşehir’de Düğün Festivali

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, ilhamını Yin Yang’den aldığı yılın en özel ve en göz alıcı etkinliğine sizleri davet ...