Modoko

Modoko’nun iftarında dualar, savaşsız bereketli dünya için

Türkiye’nin sektöründe en büyüklerini tek çatı altında toplayarak etkili bir güç haline dönüşen Modoko, mobilya üreticileri ve emekçilerini yine Kandilli Cemile Sultan Korusu’nun eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde Ramazan huzuruyla buluşturdu.

Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Etem Özçelik, yönetim kurulu üyeleri ve mobilya sektörünün önde gelen birçok ismi, aileleriyle birlikte İstanbul Boğazı’nı zirveden gören en güzel köşelerden birinde Ramazan buluşmasının coşkusunu yaşadı. Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan ve Marangozlar Odası Başkanı Suat Yazıcı da, davetliler arasında yer alan isimlerdendi.

Modoko

Türkiye’de mobilyanın etkin isimleri, Modoko yöneticileri Koray Çalışkan, Saim Yılmazer, Zati Adalı, Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Etem Özçelik, Haru Karaçak ve Bayram Bilinmez…

“BU DÜNYA HEPİMİZE YETER, BİRLİK VE BERABERLİK ŞART…”

İftar duasında dünya genelindeki savaş, huzursuzluk ve kaosların son bulması dileği öne çıkarken, insanlığın birlik ve beraberlik ile zorlukların üstesinden gelebileceği vurgusu yapıldı. Şehitlere cennet duaları, gazilere de sağlık ve sıhhat mesajlarının verildiği Modoko iftarında Başkan İbrahim Etem Özçelik, tüm davetlilerin masasına tek tek giderek istişarelerde bulunma geleneğini devam ettirdi.

ÖZEL RÖPORTAJ GELİYOR…

Mobilya sektörüne yön veren Modoko’nun Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Etem Özçelik, K-İletişim Medya bünyesindeki yayın organları arasında yer alan Kadıköy Life Dergisi’ne çok özel açıklamalarda bulunmaya hazırlanıyor. Ayrıntılar, Anadolu Yakası’nın nabzını tutan Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında yer alacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ayşe Ekiz

Bizbize Fasıl’da Ayşe Ekiz rüzgârı

Türk Sanat Müziği’nin güçlü seslerinden Ayşe Ekiz, geçtiğimiz hafta sonu Ataşehir Bizbize Fasıl’a konuk oldu. Mekanın müdavimlerinden gelen ...