Mobilyanın başkenti Modoko’da oy birliği

Modoko

Kişiye özel tasarımın adresi Modoko, Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik’in başkanlığında 28 Nisan tarihinde toplanan Genel Kurul’da, 2015 yılının resmi bilanço ve faaliyet raporunu üyelere ibra etti.

Genel Kurul’da Modoko’nun imar, bakım ve onarım çalışmaları dahil olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşlarla yaptıkları protokoller ile reklam ve tanıtım faaliyetlerinin bilanço hesaplamaları üyelere sunuldu. Oy birliği ile kabul edilen rapor ile ilgili olarak konuşan Başkan Etem Özçelik, şunları ifade etti:

BİLANÇO VE FAALİYET RAPORU, OY BİRLİĞİ İLE ONAYLANDI…

modokoda-oy-birligi (5)“Yönetim Kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda, değerli Genel Kurul üyelerimizle birlikte Modoko’nun reklam-tanıtım, ekonomik ve idari olarak ne durumda olduğunu görebilmeleri ve kapsamlı olarak bilgilenmelerini sağlamak amacıyla Kongre Faaliyet Raporu’nu, Genel Kurulumuzdan günler öncesinde bütün paydaşlarımızla paylaştık. Kongre Salonu’nda sağlıklı bir şekilde incelenmesi çok zor olan bilanço ve gelir gider durumlarını inceleyen üyelerimiz, oy birliği ile raporumuzu onayladı. Yönetim Kurulu olarak tarafımıza verilmiş görevi; bilgi, birikim ve tecrübelerimiz ile birlikte üyelerimizin destekleriyle en azami gayret ve fedakârlıkla yapmaya çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz. Bunun onur ve gururunu yaşıyoruz. Bundan sonra da aynı özen ve titizlikle, Modoko’nun imaj ve marka değerini yükseltmek için vermiş olduğunuz görevi fedakârlık göstererek yerine getireceğimizi bilmenizi isteriz.”

modokoda-oy-birligi (4)

modokoda-oy-birligi (2)

Modoko

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yeditepe Gurme

Açık havada iftarın adresi; Yeditepe Gurme

İçinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayının olmazsa olmazı kabul edilen iftar yemekleri arasında en cazip olanı, hiç şüphe yok ...