Modoko

Modoko yönetimi özgüven tazeledi

“Mobilyanın Başkenti” Modoko, 2017 yılı bütçe talebine onay aldı. Yeni yönetimin Nisan ayından beri yapmış olduğu çalışmaların sunulduğu genel kurula katılım yüksekti. Ulusal ve uluslararası platformlarda Modoko’yu tanıtmak amacıyla hazırlanan Modoko maketi de genel kurulda görücüye çıktı.

Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen genel kurulda Nisan ayında yeni seçilen Modoko yönetimi, 2017 yılı bütçe talebine onay aldı. Üyelerin büyük çoğunluğu tarafından onaylanan bütçe talebi için, 109 evet oyuna karşılık yalnızca 20 red oyu kullanıldı. Ulusal ve uluslararası platformlarda sergilenmek üzere hazırlanan Modoko maketi, üyelerden tam not aldı. Genel kurulda bütçe onayıyla birlikte, yapımı devam eden sosyal tesisin kiraya verilmesi için de karar alındı.

Modoko Yönetim Kurulu Başkanı Etem Özçelik

MODOKO, HIZLA BÜYÜYÜP GELİŞEN BİR MERKEZ…

Yeni yönetimin başlattığı, gelir ve giderlerin şeffaf bir şekilde sunulduğu e-Modoko sisteminin de üyelere anlatıldığı genel kurulda Yönetim Kurulu Başkanı Etem Özçelik, Modoko’nun hızla gelişip büyüyen bir merkez olduğuna dikkat çekerek; “Sosyal tesis ve maket çalışması gibi yapmış olduğumuz yatırımlar Modoko’ya değer katmakta. Sosyal tesisimizi kiraya verdiğimizde önemli bir gelir sağlanacak. Son genel kurulda sizlerin oylarıyla seçilen genç yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte Modoko’ya daha iyi hizmet için çalışıyoruz. Tüm hesaplarımız, gelir ve giderlerimiz e-Modoko ile açık bir şekilde sizlerin bilgisine sunuluyor. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı özen ve titizlikle Modoko’nun imaj ve marka değerini yükseltmek için vermiş olduğunuz görevi, fedakârlık göstererek yerine getireceğimizi bilmenizi isteriz” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

maltepe

Maltepe, Yaşam Vadisi ile nefes alacak!

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, birçok etkinliğe uygun planlanan Yaşam Vadisi’nde çocuk köyünün de kurulacağını açıkladı. Maltepe’ye 135 ...