Moda İlkokulu’nda mezunlar nostaljisi…

Türkiye’ye önemli değerler yetiştiren Moda İlkokulu’nun ilk dönem mezun öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte eski yıllarına geri döndü.

Kadıköylü iş kadını Nurdan Erbuğ’un organize ettiği ve Kadıköy & Kadıköy Grubu üyelerinin de katıldığı özel gün, Kalamış Khalkedon’da kahvaltı ile başladı. Yıllar öncesine geri dönen öğretmenler ve Kadıköylü öğrencilerin ikinci durağı ise Moda İlkokulu oldu.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞADILAR…

Kadıköy’de iz bırakan ve günümüzde de yeni nesil öğrencilerin eğitim-öğretim görmeye devam ettiği Moda İlkokulu’nda Nurdan Erbuğ, okul arkadaşları ve öğretmenler, yeniden öğrencilik yıllarını yaşadılar. Çocukluk hatıralarını paylaşan Kadıköylüler, “Ne mutlu ki yıllar sonra tekrar aynı çatı altındayız” şeklinde konuştu.

 

 

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir yorum

  1. Ben de 1968 döneminde ilk okul 2 ye başladım ve bu okuldan 1972 de mezun oldum. 1979 senesine kadar Bahariye Caddesi Çınar Apartmanında oturduk.
    Öğretmenimizin adı Allah rahmet eylesin Melek Koç idi. Okulumuzla ilgili yapılan bir faaliyet varsa katılmayı arzu ederim.
    Saygılar,
    Tulga Uz

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Anadolu Yakası’nda şantiyeleri soyan çete çökertildi

Anadolu Yakası’nda inşaat şantiyelerini soyan 9 kişilik çete çökertildi. Çetenin, 28 şantiyeden 1 milyon lira gasp ettiği belirlendi. ...