Merit Geceleri’nde sesiyle büyüleyen bir Kadıköylü…

Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte gözde olan Kıbrıs’ın beş yıldızlı otellerinde birbirinden farklı etkinlikler yapılıyor. Türkiye’nin, hatta zaman zaman Avrupa’nın starlarını bu otellerde sahneye çıkaran Kıbrıs’ta, özel müzik yapan sanatçılara da yer veriliyor.

Yaz sezonunun açılışı için bulunduğumuz Kıbrıs Merit Park Hotel’de rastladığımız Pelin Kutluba da bu isimlerden biri… TRT’nin yetiştirdiği ünlü ton maisterlerden Güven Aydın’ın kızı olan Pelin Kutluba’nın buradaki performansı, tek kelime ile yaşanmaya değer dedirtecek cinstendi.

Merit Park Hotel’in lobisinde Pazar akşamları gerçekleşen performansta, bir dönem Kadıköy’de yaşayan Pelin Kutluba’ya piyanoda Ekin Ölmez eşlik ediyor. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü mezunu olan Ekin Ölmez ile oluşturdukları güç birliği, tam anlamıyla bir müzik ziyafeti olarak karşımıza çıkıyor.

60’lı, 70’li yılların yerli ve yabancı şarkılarını “Jazz & Blues” konsepti altında sergileyen ikili, dinleyicilerin alkışlarını da topluyor.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Mor salkımlı Üsküdar resim sergisi

Üsküdarlı sanatçılarımızdan Eda Mordeniz’in Mor Salkımlı Üsküdar resim sergisi Bağlarbaşı’nda Nev Galeri’de açıldı. ESERLER SATIN ALINABİLECEK Sanatçının gerek ...