Mekan Kalamış’ta çifte doğumgünü…

Kadıköy iş dünyası ve sanatının tanınmış isimleri, yeni yaşlarını dostları ile birlikte Mekan Kalamış’ta karşıladı.

Kod Sekiz Events Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhun Diribaş ve Mekan Kalamış’ın sahibi Selçuk Bilgin’in doğumgünlerinde gitarlar dile geldi, kemanlar ağladı.

KENDİ DOĞUMGÜNÜNÜN SANATÇISI OLDU…

Gitar virtüözü Selçuk Bilgin, “The Jazz Room” konseptiyle kendisine ait mekanda yine kendi doğumgünü kutlamasında sahne aldı. Birbirinden eşsiz eserleri başarıyla yorumlayan Bilgin’e misafir sanatçı Gizay Odabaşı, kemanda İlker Görgülü ve gitarda Emrah Gürbay eşlik etti.

VEDAT SAKMAN İLGİYLE İZLEDİ…

Mekan Kalamış İşletmecisi, ünlü organizatör ve müzisyen, ART-Niyet müzik grubunun sembol isimlerinden Vedat Sakman, müzisyen arkadaşı Selçuk Bilgin’in sahnesini arkadaşlarıyla birlikte izledi. “Selçuk işini iyi biliyor” diyen Sakman, doğumgününü tebrik etti.

“ELBETTE BAZEN HIZLA DÖNÜP, BAZEN DURACAĞIM…”

Kadıköylü usta besteci Akın Ertübey, özel akşamda sahne alan sanatçılar arasında yer aldı. Candan Erçetin’in aynı albümünde yer alan “Elbette” ve “Olmaz Birtanem” eserlerinin mimarı Ertübey, Mekan Kalamış misafirlerine unutulmaz bir akşam yaşattı.

“18 YAŞINDAYIM…”

Sıradışı etkinlikler ve kutlamalar ile eğlence-organizasyon sektörünün aranan ismi haline gelen Ceyhun Diribaş, “Rakamların ne önemi var, ben hissettiğim yaştayım… 18 yaşıma merhaba” dedi.

Ceyhun Diribaş, ünlü sanatçı Betül Mardin’in asistanı Burcu Erduran ve arkadaşı Esen Es…

Akın Ertübey, eşi Müge Ertübey ve yakın arkadaşları Özge Görgülü ile birlikte… Ünlü besteci Akın Ertübey, Mekan Kalamış’ta haftanın belirli günleri sahne alıyor…

Vedat Sakman, özel gecede arkadaşları ile birlikte kendini müziğin ritmine bıraktı. Grup Doğuş davulcusu Ferruh Arıç, Vedat Sakman, Ceyhun Diribaş ve Grup ART-Niyet Gitaristi Hakan Gürbüz…

Mekan Kalamış’ın sahibi Selçuk Bilgin ve Kod Sekiz Events Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhun Diribaş….

 

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İş ve sanat dünyasını bir araya getiren sergi

Otomotiv Sektörünün önde gelen isimlerinden Ulugöl Otomotiv sanata ve sanatçıya destek veriyor. Merkezin satış müdürü Yeşim Teoman’ın katkılarıyla ...