Maltepe’nin Prestij Ödülleri sahiplerini buldu

Maltepe ve çevresinde düzenli olarak yayınlanıp, beğeniyle takip edilen Maltepe Prestij Gazetesi’nin kuruluşunun 7. yılı nedeniyle düzenlediği “Prestij Ödülleri” sahiplerini buldu. Geçtiğimiz akşam Küçükyalı Dream Hill Hotel’in balo salonunda gerçekleşen ödül törenine çok sayıda davetli katıldı.

Ödül gecesinde bir konuşma yapan Prestij Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Barış; “2017 Prestij Ödülleri dağıtım gecesinde bizlerle olmayı tercih ettiğiniz için teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca, bugünün aynı zamanda 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ne tesadüf etmiş olmasını da ayrı bir mutlulukla karşılıyorum” dedi.

Prestij Ödülleri

MALTEPE, TÜM KURUMLARI İLE GECEYE KATILDI…

Etkinliğe Maltepe ve çevresinin iş, siyaset, spor ve sivil toplum kuruluşları katılım gösterdi. Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Ekşioğlu, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan, Maltepespor Kulübü eski Başkanı Nuri Erkoç, MASİAD Başkanı Cem Karatepe, Maltepespor Kulübü Başkan Yardımcısı Hasan Zengin, MASK Başkanı Behram Kaçar, Maltepe Giresunlular Derneği Başkanı Erdi Akşen, Rizeliler Derneği Başkanı Menderes Mollaoğlu, Maltepespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Eren Öden, Arif Tevetoğlu, Nevzat Eren, Mehmet Mikdat Erol, Hakan Yalçın, iş adamları Kadem Ekşi, Şeref Çolak, Yusuf Koçhan, Fuat Ergül ve Mirze Şimşek, öne çıkan isimler arasındaydı.

prestij ödülleri

COŞKUN SABAH VE TARIK MENGÜÇ RENK KATTI…

2017 Prestij Ödülleri‘ne layık görülen Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, CHP ile ilgili başka bir toplantıya katılmak zorunda olduğu için geceye katılamadı. Kılıç’ın ödülünü, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Ekşioğlu aldı. Geceye renk katan sanatçılar Coşkun Sabah ve Tarık Mengüç, seslendirdikleri şarkılarla iz bıraktılar.

Maltepe Prestij Gazetesi

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

maltepe

Maltepe, Yaşam Vadisi ile nefes alacak!

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, birçok etkinliğe uygun planlanan Yaşam Vadisi’nde çocuk köyünün de kurulacağını açıkladı. Maltepe’ye 135 ...